Kariyer ve Yatırım Fikirleri

Yurt dışından ne getirilir? Hangi ürünleri getirip karlı bir şekilde satabiliriz?

Yurt dışından ne getirilir? Karlı bir şekilde satılabilecek ürünler nelerdir?

Günümüzün gelişen teknolojisi ile ticaret yapmak artık o kadar kolaylaştı ki, birilerine bir şey mi satmak istiyorsunuz, koyun internete makul bir fiyat istiyorsanız mutlaka bir talibi çıkacaktır. Bunu ister bir ürünle ister yüzlerce ürünle yapabilirsiniz. Ancak asıl konu, rekabetin bu kadar çok olduğu bir dönemde neyin ticareti yapılmalı? İnternetten neyi satarsak daha fazla kar ederiz? Yurt dışından ne getirilir? Yurt dışından getirip en karlı satabileceğimiz ürünler nelerdir gibi sorulara doğru cevap bulabilirsek bu işten kazançlı çıkmamamız için hiç bir sebep kalmıyor.

Yurt dışından ürün getirmek isteyen kişiler ilk önce Çin, sonra Dubai ve Arap ülkeleri, daha sonra ise Avrupa ve Amerikayı tercih ediyor. Bu ülkelerden herhangi bir ürün satın almadan önce internetten ticaret yapmanın püf noktalarını biliyor olmanız gerekiyor. Aksi taktirde almış olduğunuz ürünler elinizde kalabilir, ödediğiniz para boşa gidebilir. Bu konuda bilgi almak isteyenler buraya tıklayarak daha önceki yazılarımızdan detaylı bilgi alabilir.

İnternet üzerinden ticaret yapmanın yollarını öğrendikten sonra yurt dışından ne getirilir gelin birlikte inceleyelim.

Cep telefonu aksesuarları

Özellikle cep telefonları için gerekli olan şarj aletleri, ara bağlantı kabloları, araç içi telefon tutucular, araç çakmak yeri şarj aleti, ekran koruyucular, hafıza kartları, koruyucu kapak ve kılıflar en çok tercih edilen aksesuarlardır.

yurt dışından ne getirilir? Çin'den ne getirilebilir?

Scooter

Neredeyse her çocuğun hayali olan bu oyuncaklardan belkide her yerde görüyoruz. Bu da ürüne olan talebin ne kadar yüksek olduğunu gösteriyor. İyi bir araştırma ile uygun fiyata alınıp Türkiye’de çok rahat satabileceğiniz bir ürün.

yurt dışından ne getirilir? Çin'den ne getirilebilir?

Araç aksesuarları

Modifiye araç aksesuarları, telefon tutucular, silecekler, küllük, bardaklık, kol dayama, kapı kolları, aynalar… bir çok şey sayılabilir. Oldukça geniş ürün yelpazesi mevcut olup pazar payı yüksek bir ürün kategorisidir.

yurt dışından ne getirilir? Çin'den ne getirilebilir?

Kulaklık

Artık tüm gençlerin hayali olan bu kulaklıklar, ürün kalitesine göre çok çeşitli fiyat yelpazesine sahiptir. İyi kalite ve tanınmış markaların ürünlerini uygun fiyata alıp yüksek karla satabilirsiniz.

yurt dışından ne getirilir? Çin'den ne getirilebilir?

Elektrikli Kaykay

Son dönemin en trend elektrikli aletlerinden biri olan iki tekerlekli kaykay, kıvrak manevralar yapabilme kabiliyeti dolayısı ile kullanıcıya inanılmaz bir sürüş keyfi veriyor. Herkeste merak uyandıran bu ürüne sahip olmak isteyen bir çok genç var. Özellikle Çin’de çok geniş bir ürün yelpazesi bulabilirsiniz. Türkiye’de oldukça pahalı fiyata satılan bu ürünü çok uygun fiyata satın alarak yüksek karla satabilirsiniz.

yurt dışından ne getirilir? Çin'den ne getirilebilir?

Dron

İlk bakışta oyuncak gibi gözükse de kamera ile entegre edilmesi ile gökyüzünden muhteşem güzellikte videolar çekebilirsiniz. Ürün boyutlarına ve kalitesine göre fiyat çeşitliliği çok yüksek olan bu ürünü Çin’den çok uygun fiyatlara getirerek internet üzerinden rahatlıkla satabilirsiniz.

yurt dışından ne getirilir? Çin'den ne getirilebilir?

Bilgisayar Malzemeleri

Yazıcı, kamera, mouse, printer, bilgisayar çantası, tablet, ses ve görüntü kabloları, kablo birleştiriciler gibi bir çok bilgisayar sarf malzemeleri ile işlemci, ram, harddisk gibi donanımlar getirtebilir ve ciddi karlarla satabilirsiniz. Özellikle Çin bu tarz ürünlerin cenneti sayılır. Güvenilir bir tedarikçi bularak bilgi sahibi olduğunuz ürün kategorisine yatırım yapabilirsiniz. Bu tarz ürünlerde teknik bilgi oldukça önemlidir. Harddisk, ram, harici kamera, güvenlik kameraları, kablo ve sarf malzemeleri en çok talep gören ürünlerdir.

yurt dışından ne getirilir? Çin'den ne getirilebilir?

Akıllı Saat

Cep telefonları ile entegre olabilen yeni nesil teknolojik saatler ile cep telefonu kullanmadan mesaj okuyabilir, konuşabilir, telefonla yapabileceğiniz temel işlemleri saatinizden yapabilirsiniz. Bluetooth ile hızlı bir şekilde bağlanarak telefonunuzdan hallettiğiniz bir çok işlemi saatinizden gerçekleştirebilirsiniz. Türkiye’de yeni yeni yaygınlaşmaya başlayan bu teknolojik ürünü getirerek talebin yoğun olduğu bu günlerde oldukça iyi karlar elde edebilirsiniz.

yurt dışından ne getirilir? Çin'den ne getirilebilir?

Bir sonraki yazımızda Çin’den ürün tedariğini ne şekilde yapabileceğiniz ve gümrük vergisi uygulamaları ile ilgili detaylı bilgi vermeye çalışacağız. Gelişmeleri takip etmek ve sitemize destek vermek için Facebook sayfamızı tıklayarak takipte kalabilirsiniz. Hepinize bol kazançlı günler dileriz.

https://www.facebook.com/parasalcozumler/


Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

8 Yorumlar
 1. Kemal diyor

  Merhaba ,

  İstediğiniz ürünü sizin için araştırıp Çin den getirtebiliyoruz .

  Çin de olduğumuz için sitelerden daha uygun fiyatlar bulabiliyoruz .

  Yıllardır yaptığımız için gerekeli tecrübeye sahibiz .

  Bu mailden ulaşabilirsiniz .

  kemalkose00@yandex.com

 2. Serkan bostancı diyor

  Sa bende her hafta yurt dışına giriş çıkış yapan biriyim. İstediğiniz ürünü ufak bi kar ile getirebilirim

  1. özkan diyor

   irtibat bilgisi yazmamışsınız.
   ozkan.ulu@hotmail.com dönüş yaparsanız iletişeme geçebilriz.yurt dışı ürün tedariği için

 3. ahmet diyor

  Yurt dışından nakit karşılığı sipariş verilir.
  iletişim : ahmetoviko@gmail.com

 4. Seyhan diyor

  Almanyadan yasiyorum, almancam cok iyi, ticaretle ugrasanlara yardimci olurum
  01773404256

  1. Ertuğrul avcı diyor

   Ben sanayi tipi buzdolabı yapıyorum eğer pazarlayabilirsen çalışalım tel 05352838103

 5. Ramazan diyor

  Ben pakistanda yaşıyorum buradan almak istediğiniz herhangi bir ürünü yerel ve ulusal seviyede araştırmasını yapıp belli bir ücret karşılığında size en uygun fiyat listesini çıkarabilirm.

  Demirtasramazan04@gmail.com

  Buradan bağlantı kurabilirsiniz

 6. Ahmet ali ure diyor

  Çinden domates salçası satın almak istiyorum +90 5331944444

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.