Kariyer ve Yatırım Fikirleri

En Uygun Kredi Veren Bankalar Hangileri?

En Uygun Kredi Veren Bankalar Hangileri?

En Uygun Kredi Veren Bankalar Hangileri?

 

Hükümetin müdahalesiyle kredilerin vadeleri uzadı faiz oranları düştü ama seçim sonrası gene faizler yükseldi.

 

En uygun kredi veren bankalar hangileri diye arayanların karşısına bir sürpriz çıktı. Geçtiğimiz hafta 1.58’e kadar inen faizler bu hafta 1.75’e çıktı. Dövizin de artış göstermesi nedeniyle yaşanan bu durum, vatandaşın kredi kullanma sürecini olumsuz etkiledi. Vadeler uzadı, yapılandırma kampanyaları başladı ama kredi çekmek isteyen kişilerin sicili bozuksa kredi verilmesinin de önüne geçildi. Kredi kullanmak isteyen birçok kişi, geri ödemeler konusunda zorlandı. Bunun üzerine yeni kredi çekerek borç kapamaya çalıştı. Bunun üzerine aşağıdaki bankalar kredi oranlarını düşürdü.

 

Özel bankalarda faiz oranları çok yüksekken kamu bankaları faizleri düşürerek biraz da olsun tüketicinin rahatlamasını sağlıyor. Ama iş geri ödemelere gelince kredi geri ödemeleri kullanıcıyı zorlamaya devam ediyor.

 

Halkbank

 

1.58’den 1.75’e çıkardığı faiz oranıyla en düşük kredi faizine sahip olan devlet bankalarından biri oldu. Tarım ve hayvancılıkla uğraşan kişilerin tercih ettiği bu banka esnafın da yardımcısı oluyor. İdeal bir banka seçiminde tercih edeceğiniz Halkbank, çok sayıda şubesi ve maaş müşterilerine özel kredi oranlarıyla birçok kişinin ilk tercihi oldu.

 

Ziraat Bankası

 

Emekli bankası denildiğinde akla gelen Ziraat bankası da aynı Halkbank gibi faiz oranıyla en uygun kredi veren bankalar arasında yer alıyor. Emeklilere ve maaş müşterilerine özel kredi seçenekleri bulunan banka, 60 ay vade yapıyor.

En Uygun Kredi Veren Bankalar Hangileri?
Vakıfbank

 

Memur bankası olan Vakıfbank da kamu çalışanlarına özel kredi veren bankalardan biri olarak dikkat çekiyor. Yüksek faiz oranları bulunan ve kredi sicili bozuk olana kredi vermeyen bankalardan olan vakıfbank aynı zamanda kredi borcu ve kredi kartı borcu olanların borçlarını yapılandırıyor.

 

ING

 

Özel bir banka olan ING 1.74 faiz oranıyla düşük faizle kredi veren bankalar arasında bulunuyor. Uygun faiz oranı ve internet üzerinden kredi kullanma imkanı sunan banka dijital bankacılık konusunda da çok tercih ediliyor. Online olarak başvurup kredinizi kullanabileceğiniz ING Bank ile borçlarınızı da 60 ay vadeyle yapılandırabilirsiniz.

 

Arsa Kredi Çekmek İçin Tıklayınız

Ev Kredisi Çekmek İçin Tıklayınız

Finans Bank Kredi Başvurusu İçin Tıklayınız

Devlet Destekli Traktör Kredisi Çekmek İçin Tıklayınız

 


Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

2 Yorumlar
  1. […] En Uygun Kredi Neren Çekebilirim […]

  2. […] En Uygun Kredi Veren Bankalar […]

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.