Site icon Parasal Çözümler

Bursa Kebap Evi Bayilik Şartları

Bursa Kebap Evi Bayilik Şartları

Bursa Kebap Evi Bayilik Şartları

Bursa Kebap Evi bayilik şartları ile ilgili bilgi vermeden önce firmayı yakından tanımak oldukça önemlidir.

Gerçek iskenderi Türk ve dünya mutfağına tanıtarak Bursa Kebap Evi‘ni bir dünya markası haline getirmek hedefinde olan firma, hızlı büyümesine franchising vererek devam ediyor.

İçindekiler

Bursa Kebap Evi Kimdir?

Bursa Kebap Evi, 2003 yılında Helvacı ailesi tarafından kurulmuş, 2 tanesi yurt dışında olmak üzere halen 79 şubesi ile faaliyet gösteren %100 Türk sermayesi olan bir firmadır.

Merkezi ve depoları İstanbul Esenyurt’ta bulunan firma, 1000’den fazla kişiye istihdam sağlayarak aylık 70 tondan fazla et satışı ile Türkiye’nin önde gelen iskender restoran zincirlerinden birisidir.

Menüsünde tavuk, köfte, döner ve iskender bulunan firmanın asıl hedefi döner ve iskender denilince ilk akla gelen marka olmaktır.

%93 müşteri memnuniyeti ile kalitesinden ödün vermeden, %100 müşteri memnuniyetini hedefleyen firma, 2018 yılında yaklaşık 100 şubeye çıkarak, büyümesini yurt içinde ve yurt dışında bayilik vererek sürdürme amacındadır.

En büyük rakipleri ise HD Döner ve Bay Döner firmalarıdır.

Bursa Kebap Evi Bayilik Şartları

Bursa Kebap Evi bayilerine ne gibi destekler sunuyor?

Bayilerini hiç bir zaman yalnız bırakmayan firma, “garantili bayilik” sistemi ile yatırımcısına kazandırmayı ve birlikte büyümeyi hedefliyor.

Firma bünyesinde franchising modeli ile şube sayısını arttıran Bursa Kebap Evi, aşağıdaki konularda bayilerine destek olarak, sürecin en başından sözleşme süresince bayilerinin yanında olmayı vaad ediyor;

Firma bünyesinde operasyon ekipleri haftada 2 defa şubeleri denetleyerek yanlış giden bir şey var mı kontrol ederler. Amaç işletmenin maksimum kar ettirilmesidir.

Bursa Kebap Evi bayilik şartları nelerdir?

Bursa kebap evi bayiliği almak isteyen girişimciler, kendileri yer önerisinde bulunabilecekleri gibi, firmadan da bu anlamda destek alabilirler. Firma bünyesinde yapılan pazar araştırma çalışmalarında potansiyeli yüksek lokasyonlar belirlenerek yatırımcılara sunulmaktadır.

Bursa Kebap Evi bayilik şartları bir çok firmaya göre daha avantajlı gözükmektedir. Zira günümüzde 1.000.000 tl altında kurumsal bir firmanın bayiliğini almak oldukça güçtür.

Bursa Kebap Evi Kar Marjı Nedir?

Bursa  Kebap Evi Bayiliği alarak bu işe giren kişiler, sermayelerini ortalama 3 yıl içerisinde çıkarabilmektedirler.

Ciro üzerinden hesaplandığında, giderlerin;

Ortalama 600.000-700.000 tl işletme maliyeti ile yatırımın geri dönüşü 3 yıl civarında sürmektedir.

Yatırımcıların aylık ortalama net kazançları mağaza büyüklüğü ve talebe göre değişmekle birlikte 20.000 tl civarlarında gerçekleşmektedir. Metrekare arttıkça ve ciro yükseldikçe bu rakam aylık 50.000 tl civarlarına kadar yükselebilmekte ve yatırımın kendini döndürmesi 2 yılın altına inebilmektedir.

İşletmenin ilk açılışında hemen para kazanamama risklerine karşı yatırımın en az %50’si oranında yedek nakit desteği bulundurulmalıdır.

Eğer gıda işini daha önce yapmadıysanız mutlaka öncelikli olarak bu işi yapanlara görüşüp sektörün avantajları ve zorluklarını öğrenmek gerekir.

Her işte olduğu gibi, gıda sektöründe de mutlaka ön araştırmalar detaylı bir şekilde yapılmalı, tüm riskler göz önünde bulundurulmalı ve herhangi bir olumsuzluğa karşı mutlaka B planı hazırda bulundurulmalıdır.

Yeni iş kuracakların mutlaka aşağıdaki yazıya göz atmalarını öneririz;

Yeni iş Kurmak İsteyenlere Altın Değerinde Tavsiyeler

Franchising Mağduriyeti Yaşamayın. Son Pişmanlık Fayda Etmez

Çıtır Usta Bayilik Şartları

Özsüt Bayilik Şartları

Subway Bayilik Şartları

Sbarro Bayilik Şartları

Usta Dönerci Bayilik Şartları

Oto Yıkama Dükkanı Açmak

Bursa Kebap Evi Resmi Web Sitesi

Detaylı bilgi için yorum kısmından bizlere ulaşabilirsiniz.

Destekleriniz için Facebook sayfamızı beğen13menizi ve takipte kalmanızı umarız.

Exit mobile version