Para Kazanma

Tişört Tasarlayarak Para Kazanma 4 Yöntem

Tişört tasarlayarak para kazanma yöntemleri fiziksel mağazalar ve online sistemlere göre değerlendirilebilir.

İçindekiler

Tişört Tasarlayarak Para Kazanma 

Tişört tasarlayarak para kazanma yöntemleri fiziksel mağazalar ve online sistemlere göre değerlendirilebilir. Tasarımlarınızı doğrudan satabileceğiniz gibi e ticaret ortaklığı olan çeşitli üretici firmalara da verebilirsiniz. Tişört tasarlayarak para kazanma  konusunda ilk önce teknik gereksinimleri karşılamak önemlidir. Gelişigüzel bir süreç olmaması adına planlı bir şekilde ilerleme yapabilirsiniz.

 

Tişört Tasarlayarak Para Kazanma
Tişört Tasarlayarak Para Kazanma

Tişört Tasarlayarak Para Kazanma Programları

Kullanacağınız programların tasarım beklentilerine yanıt vermesi için zihinsel bir hazırlık aşamasını dikkate almak gerekir. Tişörtlerin baskısı ve tüm teknik özelliklerini yüzeysel de olsa bilmelisiniz.  Tasarım sadece baskı bölümünden ibaret değildir. 

 • Tişört kollarının uzunluğu
 • Yaka çeşitleri
 • Baskının tüm tişörtü kaplayıp kaplamayacağı
 • Tişört boyu uzunluğu
 • Tişört baskısının nasıl olacağı
 • Hangi yaş grubu için tişört üretildiği
 • Tişört tasarımı amacı, iş mi okul mu vs.
 • Ana malzeme özellikleri gibi ayrıntılar önem kazanmaktadır.

Tişört tasarımını şekillendirebilmeniz için bir program kullanmanız önerilir. En doğru görsel sonuçları almanız için şu programlar önerilir: Adobe Photoshop, Affinity Photo, Gimp, Inscape, Canva gibi ücretli ve ücretsiz programları kullanmalısınız.

Tişört Tasarımında Sorumluluk Kime Ait?

Tasarım yapacağınızda üretim malzemelerini kullanıp kullanmayacağınız önemli bir etkendir. Bir firmaya internetten para kazanma yolları şeklinde online tasarım gönderecekseniz süreç farklı işleyecektir.  Üretme aşamalarında siz olmayacaksanız malzeme temini konusunda da endişelenmeniz gerekmez. Tasarımı online olarak yapar ve gönderirsiniz. Uygulama kısmı firmanın kendi koşullarına göre değişecektir.

Komisyonla Tişört Tasarlamak

En çok tercih edilen yollardan biri bir web sitesi seçerek tasarımlarınızı göndermek ve %20 gibi komisyon almak olacaktır. Çeşitli internet adresleri bu tasarımlardan yararlanmanıza olanak sağlıyor.

Tişört Tasarımından Para Kazanmak İçin Web Siteleri

Tişört tasarımından para kazanmak için web sitelerini içlerinden kendinize en uygun olanı bulacak şekilde inceleyebilirsiniz. Genel işleyişleri birbirine yakın olmakla beraber tasarımlarınızın sorunsuz bir sistemde paraya dönüşmesine özen göstermeniz gerekir. Yani ödeme yolları, başvurudaki ekstra durumlar vs. için başlangıç aşamasına özellikle bir zaman ayrılması önerilir.

1-) Kendin Tasarla Sistemi | Shirtbaz

İşleyiş mantığı kendin tasarla sistemi olan Shirtbaz, popüler web sitelerinden biridir. Teknik anlamda çok bilginiz olmadan kendi tasarımınızı oluşturabilir ve bu tasarımları başka bir alanda satışa sunabilirsiniz.

Binlerce görsel olanağı veren sitede birkaç adımda baskı ürünlerini alabiliyorsunuz. İmalatını kendinizin yapmış olduğu bir ürün misali birçok ürünü alarak daha farklı platformlarda satabilirsiniz.

2-) Uygun Fiyatlarla Toplu Tişört | Baskimo

Uygun fiyatlarla tişört tasarlayarak para kazanma  sürecinizde etkili bir site arayanlar için toptan tasarım yapabilirsiniz. Kaliteli ürünler sayesinde ürünlerinizin satışını yapabilirsiniz. Bireysel veya mağaza üzerinden satış yapabileceğiniz e ticaret kanalları avantajlı bir kullanım sağlayacaktır. Letgo, sosyal medya platformunuz etkili bir yöntemdir. Bir mağaza kimliğiniz varsa diğer e ticaret kanallarını da değerlendirebilirsiniz.

3-) İstediğiniz Tasarımı Bastırmak İçin | Tisho

Kendi tişörtlerinizi bastırabileceğiniz Tisho sitesinde ekonomik açıdan uygun çözümler bulabilirsiniz. Basmış olduğunuz tasarım tişörtleri sanal ortamda satabileceğiniz her yerde satabilirsiniz. Dilerseniz kendinize bir site açarak kendi e ticaret sitenize de satabilirsiniz.

Tasarımlarınızı kendiniz yapacağınızda teknik bir program bilgisi gerekecektir. Program bilgisi çok detaylı olmadan da birçok kanaldan sonuç alabilirsiniz. Tabi kendinizi bu konuda ilerletmek size kalmış bir durum olacaktır. Karmaşık ve daha özel tasarımlar için teknolojik gelişim önemlidir.

4-) Tshigo İle Düzenli Gelir Mümkün Olabilir

 Kadın ve erkek tişörtlerinde tasarımdan para kazanma yolları için en dikkat çeken sitelerden biri Tshigo web sitesidir. Mağazanızı da açabileceğiniz bu yerde tasarımlarınızı satma olanağınız dikkat çekiyor. Mağazanıza gönderilen komisyonla geliriniz düzenli bir hal alabiliyor.

 Tişört Tasarımlarında Nasıl Renk Seçilir?

Başarılı bir tişört tasarımı yapmak için renkleri kullanma konusunda bir miktar zevk sahibi olmak faydalı olacaktır.  Genel olarak göze hitap eden başarılı bir renk geçişini sağlamak ürün satışlarınızı artıran bir etken olacaktır.

 • Birbirine yakın renklerin boğucu olmamasına dikkat edilmesi önerilir. Desenli renkleri olanlarda bu durum daha çok önem kazanabilir.
 • Her sene bazı renkler daha popüler olabilir. Moda programlarında öne çıkan renklere göre tasarım araştırması yapabilirsiniz.
 • Tasarımınızı yaparken tişörtün kişiye özel bir ürün olmasına özen göstermeniz gerekir. Bireysel bir talep alıyorsanız, o kişinin istekleri, zevkleri önem kazanacaktır.

Tişört Tasarımından Ne Kadar Para Kazanılır?

Tişört tasarımından para kazanmak için aşamalı bir şekilde gelirinizi artırmaya odaklanabilirsiniz.  Öncelikle işin teknik gereksinimlerini karşılamanız önerilir. Ardından müşteri kapasitenizi aşamalı olarak genişletmeye odaklanabilirsiniz. Çevrenize yapmış olduğunuz işten bahsetmek, çeşitli web adreslerinde satmaya çalışmak faydalı olacaktır.

Tişörtlerin tasarımına, müşteri kapasitenize, sosyal medyayı kullanıp kullanmamanıza göre kazanacağınız miktar değişecektir.  Güncel tişört fiyatlarını da bularak aşama kaydedebilirsiniz.  Ancak iyi kazanmak için devamlı tasarım yönünüzü de aktif tutmalısınız. Sürekli tekrara düşmeden özel tasarımlarınız sayesinde iyi bir gelir elde edersiniz.

Piyasa genelinde en çok satan ürünlerden daha farklı bir ürün ortaya koymaya çalışmalısınız. Dolayısıyla e ticaret tişört tasarlayarak para kazanma süreci daha başarılı olabilir.

 

Yürüyerek Para Kazanma

Link Kısalt Para Kazan

Reklam İzleyerek Para Kazanma

13 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu