Bayilik Veren Firmalar

Bebek Giyim Mağazası Bayilik Veren Firmalar

İçindekiler

BEBEK GİYİM MAĞAZASI BAYİLİK VEREN FİRMALAR

Yeni bir sektöre adım atmak isteyen girişimcilere önerebileceğimiz alanlardan bir tanesi ise bebek giyim mağazası açmak olacaktır. Bebek ürünleri mağazası açmak günümüzde en çok para kazandıran işlerden bir tanesidir. Ebeveynler severek çocuk ve bebek kıyafetlerine severek para harcamaktadırlar. Rengarenk, çeşit çeşit malzemeleri olan bebe giyim mağazası açmak girişimcilere çok para kazandıracak bir alandır. Buna ek olarak sektörde adını duyurmuş olan bebek giyim mağaza zincirlerinden birisiyle ortaklık kurmak kazancınızı daha çok arttıracaktır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR :

Bebek ve Çocuk Ürünleri Dükkanı Açmak. Yatırım Maliyeti ve Kar marjı

Bebek yolcular için uçuş kuralları

Halı Saha Açmak

Oyuncakçı Dükkanı Açmak. Yatırım Maliyeti ve Kar marjı

Oyun Salonu Açmak

Çocuk Oyun Merkezi Açmak. Yatırım Maliyeti ve Kar marjı

Tahtakaleden Ne Alıp Satabilirim?

Bebek Giyim Mağazası Nasıl Açılır?

Öncelikle mağazanız için uygun bir yer belirlemelisiniz. Hedefinizi koyun. Hedef kitlenizi belirledikten sonra hedefinize uygun ürünleri satışa çıkarmaya başlayabilirsiniz. Bebek mağazanız için bir firma ile anlaşmanız kâr oranınızı arttıracaktır. Bebek veya çocuk sektöründe adını düşürmüş bir firma ile kazançlı bir yatırım yapmış olacaklardır. Ayrıca mağazanızın reklamını en iyi şekilde yapın.

Bebek Giyim Mağazası Açma Şartları

Bebek giyim mağazası açmak için gerekenler şu şekildedir:

-Bebek giyim mağazası açmak için başvuru formu

-Açacağınız yerin tapu fotokopisi veya kira sözleşmesinin fotokopisi

-Nüfus cüzdanı fotokopisi

-Numarataj belgesi

-Vergi levhası fotokopisi

Ek olarak eğer şirketi açacak olan kişi ise oda kayıt belgesi, esnaf sicil tasdiknamesi ve 2 fotoğrafı gereklidir. Açacak olan şirket ise ticari sicil tasdiknamesine, oda kayıt belgesine, imza sirkülerine ihtiyaç vardır.

Bebek ve Çocuk Ürünleri Bayilik Maliyeti Nedir?

Bebek giyim mağazası açmak istiyorum diyen tüm girişimcilerin belirli miktarda bu iş için finansal güce ihtiyacı vardır. Bebek ürünleri için bayilik alacağınızda Bebek giyim mağazası açma maliyeti seçeceğiniz firmaya göre farklılık gösterecektir. Bazı markalar bayilik ücreti talep etmemekle birlikte bazı bebek mağazaları belli başlı bayilik ücretleri talep edebilmektedir. Ortalama bir fiyat verecek olursak bebek giyim mağazası açmak maliyeti 100.000₺ ile 400.000₺ arasında değişmektedir. Bebek giyim mağazası ne kadara mâl olur sorusunun cevabı ortalama olarak bu civarlarda görünse bile adını daha çok duyurmuş olan firmalarda yüksekken daha az tanınmış firmalarda bayilik ücreti daha düşük seviyelerdedir. Yazımızın bu kısmında bebek giyim dükkanı açmak isteyenlere birkaç firma önerisinde bulunuyoruz:

İdil Baby Bayilik:

Kaliteli ve sağlıklı ürünler satan adını duyurmuş bir firması. Yatırım riskini minimuma düşüren ve tercih edilen bu markanın bayilik şartları öncelikle şunlardır:

-En az 90 metrekarelik alana sahip olunmalıdır.

-Mağaza en az 5 yıllık kira sözleşmesi olan yerlere açılabilir. AVM’ler için farklı kriterler bulunmaktadır.

-Mağazayı bayilik alındıktan minimum 7 maksimum 30 gün sonra açmalısınız.

Andy Wowo Bayilik:

Dünya üzerinde birçok mağazası bulunan global bir markadır. Andy Wowo’nun bayilik şartları:

-En az 90 metrekare olan bir alana mağaza açılmalıdır.

-Firmayla beraber çalışacak olanlar için gerekli maddi güce sahip olunmalıdır. Marka sadece dekor bedeli olarak 700$ istemektedir.

Bu firmalara ek olarak ve hemen hemen aynı koşullarda olan eBebek, Miniço, Civil, Mothercare, Bebetto, Carvel Kids, Chicco, Viday Collection, Aktiv Baby, Dastini Baby, Apart Bebe, Picabo ve daha birçok isim verilebilir. Bu isimlerden herhangi birisiyle bebek giyim dükkanı için ortak olarak çalışabilirsiniz.

ÖZET: Bebek giyim üzerine bayilik veren firmalar ve bu işin kar-zarar durumu hakkında bilgi verilmiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu