Bayilik Veren Firmalar

İddaa Bayisi Açmak Maliyeti ve Kar Marjı

Hem dünyada hem de Türkiye’de oldukça önemli yer edinmeyi başaran İddaa özellikle spor bahisleri ile dikkat çekiyor. Sürekli artış gösteren ve gün geçtikçe farklı halleri ortaya koyan yapıda beklentileri karşılayacak düzen söz konusudur. Çok sayıda takipçisi olan ve oldukça önemli etki sunan yapıda iddaa bayisi açmak doğru yatırımlardan bir tanesidir. Elbette belirli kurallara ve yerine getirilmesi gereken esaslara göre kararlar verilmelidir.

Oldukça yoğun talep görmesinden dolayı da girişimcilerin dikkatini çeken işlerden bir tanesidir. İddaa bayi açmak için öyle büyük bir alana sahip olmanıza da gerek yoktur. Küçük bir iş yerinde gerekli tesisatı ve makineleri kurduktan sonra işler başlayacaktır. Dünyanın her yerinde spor organizasyonları devam ettiği sürece İddaa bayi dükkanınız iş görecektir. İddaa bayilik alma işlemleri ile alakalı belirlenen prosedürlere uygun hareket etmeniz yeterlidir.

İçindekiler

İddaa Bayisi Açmak İçin Gerekenler

Öncelikle bayilik başvuru süreci kurallara uygun şekilde yapılması gerekirken esasları doğru bilmek gerekir. İddaa bayisi açmak için gerekenler listesinde öncelikle dükkanı açacağınız yer çok önemlidir. Yakınlarda başka bir iddaa bayisinin olmamasına dikkat etmelisiniz. Başvurunuzun değerlendirilmesinde yakınlarda başka bir bayinin olup olmadığı da tarafınıza bildirilecektir. Siz bu tür bir durumla karşılaşmama adına gerekli araştırmayı yapmalısınız.

Doğru dükkan bulduktan sonra iddaa bayiliği için gerekenler temin edilmelidir. En az 1 adet kuponun işlenebilmesi için bilgisayar gerekmektedir. Bilgisayarın beraberinde kupon yazdıracak cihazda gerekmektedir. Dükkanın içerisinde kupon yapılacak masa ve sandalyelerin olması da gelen müşterilerin rahat kupon doldurmasına etkisi büyük olacaktır. Böylece rağbet gören bayi olmanızın da yolu açılmış olacaktır.

Bayiliğin içerisinde doğru etkiyi oluşturabilecek materyaller olması gerektiğini de unutmamalısınız. Elbette dükkanın tasarımı konusunda bayiliklerin gerekliği de önemlidir. Sizden talep edilen her bir yapı doğru etkinin oluşturulmasına katkı sunacaktır.

İddaa Bayiliği Almak İçin Gerekli Şartlar

Gerekli iş planlaması yapıldıktan sonra bayilik için bazı şartlar söz konusudur. İddaa bayiliği almak için gerekli şartlar arasında öncelikli olarak Türk vatandaşı olma şartı ve 18 yaşından büyük olma şartı aranmaktadır. Bunun dışında mutlaka bayilik almak isteyen kişinin herhangi bir suçunun olmaması gerekir. Adli sicil kaydının başvuru da sunulması bu noktada önemlidir.

Hastane raporu alınması gerekirken sabit bir ikametgaha sahip olunmalıdır. Sonrasında da vergi dairesine kayıt yaptırılmalı ve mutlaka vergi levhası alınmalıdır. Bayilik içerisinde kullanıma açık olması gereken sabit telefon numarası, aktif e-posta adresi ve GSM telefon numarası bulunmalıdır. Daha önce yakın akrabalarından bayilik alan birinin elinden teşkilat tarafından bayiliğin alınmamış olması da önemlidir.

Başvuruya dair tüm belgeler ve gerekli işlemler tamamlandıktan sonra kura çekimi söz konusudur. Çok sayıda başvuru söz konusu olduğu için kura ile karar verilmesi söz konusudur. Başvurularda şans sizden yana ise bayilik başvurunuzun olumlu yönde sonuçlanması söz konusu olacaktır.

Başvuru dışında iddaa bayi açmak ne kadar mal olur konusu da merak edilen hususlardandır. Ortalama olarak ilk etapta 30 – 40 bin TL civarı sermayeye ihtiyacınız olacaktır.

İddaa Bayi Kazancı

Bayi kazançları ile alakalı ayrıntılı bilgi işin içine girildiğinde daha net görülmektedir. İddaa bayi kazancı yüzde olarak hesaplanırken kupondan %7 kazanç söz konusu olurken kazanan miktarın tahsil edilmesi durumun da bayi %2 kazanmaktadır. Değişen faktörler söz konusu olsa da müşteri sayısı doğru sonucu beraberinde getirecektir.

İddaa bayileri ne kadar kazanıyor konusunda da etkinliği oluşturan fazla müşteri sayısıdır. Oranların sabit olması gelire giden yolda daha fazla müşteri kazanması ile doğru orantılıdır. Kaliteli ve müşteri odaklı bir dükkana sahip olduğunuzda kısa sürede sermayenizi katlayabilirsiniz.

Gratis Bayilik Şartları

Paşa Döner Bayilik Şartları 

Bankacı ve Sigortacı Maaşları Ne Kadar 

Elazığda Gezilecek Yerler

Adet Düzensizliği Neden Olur

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu