Bayilik Veren Firmalar

Paşa Döner Bayilik Şartları

Paşa Döner Bayilik Şartları; 2009 yılında kurulmasıyla birlikte hızlı bir gelişme gösteren ve sektörde en çok tercih edilen markalardan biri haline gelen Paşa döner bayilik şartları ile dikkat çekmektedir.

Paşa döner bayilik şartları ve buna benzer tüm esaslar en güncel haliyle ifade edilmektedir. Bu hizmet için gerekli tüm sertifikalara, yetki ve izin belgelerine sahip olan Paşa döner uluslar arası pek çok standardı karşılamaktadır. Bu gibi avantajlı özellikleri sayesinde firmanın kar marjı çok sayıda firmaya kıyasla oldukça yüksektir. Bundan dolayı firmanın bayiliği alınmak istenildiğinde gerekli şartların sağlanıyor olması gerekir. Eğer firma tarafından sunulan teklifler cazipse bu durumda hiç vakit kaybedilmeden hizmet vermeye başlanmalıdır. Bu sayede ülke içerisinde faaliyet gösteren en iyi döner firmalarından biri olunabilir.

İçindekiler

Paşa Döner Bayilik Şartları Nelerdir?

Paşa döner için bayilik şartları başvuru formunda detaylı şekilde yer almaktadır. Bunun için başvuruda bulunacak kişilerin öncelikle ilgili formu temin edip eksiksiz şekilde doldurmaları gerekir. Formda adı, soyadı, doğum tarihi, ikametgah adresi, telefon numarası, öğrenim durumu, medeni durum, eposta adresi, kısa özgeçmiş, iş tecrübeleri gibi kişiler bilgiler vardır. Bunlara ek olarak Paşa döner franchise için franchise talep edilen il ve ilçe, paşa dönerle ilgili neler bilindiği, neden paşa dönerin tercih edildiği, firmaya bayilik için ayrılan bütçe, bu işi yapabilmek için yeterli kadronun olup olmadığı, yapılacak olan döner işinden beklentilerin neler olduğu gibi bilgilerin de eksiksiz ve doğru şekilde yazılması gerekir. Bu bilgiler doldurulduktan sonra ilgili irtibat bilgileri aracılığıyla başvuru yapılabilmektedir.

Paşa Döner Bayilik Avantajları Nelerdir?

Paşa döner denilince çok sayıda insanın aklına ilk olarak temizlik ve hijyen gelmektedir. Bu sayede firmanın müşteri memnuniyeti de günden güne artmaktadır. Müşterilerine her zaman kaliteli ürünler sunan paşa döner personellerinin her biri düzenli eğitime tabii tutulmaktadır. Böylece insanlara sunulan hizmetin kalitesi de her zaman yüksek olmaktadır. Markanın tedarik zincirinin sorunsuz şekilde işlemesi de bu işi yapanlar açısından avantaj sağlamaktadır. Böylece tüm alım satım işleri problemsiz olarak devam etmektedir. Kurulduğu gün itibariyle tüm tüketicilere ulaşmayı hedefleyen Paşa döner özellikle insan sirkülasyonunun fazla olduğu noktalarda hizmet vermektedir. Alışveriş merkezleri öncelikli tercih alanları olup bayili alınabilmesi için kullanım alanının 500 metrekare, diğer yerlerde ise 500 metrekare olmak üzere toplam 1000 metrekarelik alana ihtiyaç vardır.

Paşa Döner Bayilik Başvurusu

Paşa döner bayilik başvurusu yapabilmek için öncelikle belli bir sermayeye sahip olmak gerekir. Firmanın standartlarına göre tadilat ve dekor ile ilgili tüm işlemler firmanın kendisi tarafından yapılmakta olup bayilik için anahtar teslim anlayışı geçerlidir. Böylece ortaya çıkabilecek görüntü farklılıklarına karşı da önlem alınmış olmaktadır.

Şubenin metrekaresine bağlı olarak tadilat, yatırım ve isim hakkı bedeli yapılacak bayi görüşmesinde netlik kazanmaktadır. Sözlü görüşmede genellikle ilk olarak daha önce bu işte tecrübeli olan kişiler tercih edilmektedir. Bunun yanı sıra o bölgeye yakın konumda başka bir şube varsa bu durumda bayilik başvuruları kabul edilmemektedir. Bu durumda marka kendini düşünmekte ve zarar etmemek için işe girmemektedir. Bunun aksi durum söz konusu olduğunda bayilik için ön başvurular internet üzerinden alınmakta ve olumlu görülen adaylarla asıl başvuru aşamasına geçilmektedir. Bu görüşme genellikle Paşa döner genel merkezi bünyesinde yapılmaktadır.

Paşa Döner Bayilik Başvuru Sonuçları

Paşa döner için bayilik başvurusu yapıldığında olumlu görülen adaylar genel merkeze birebir görüşmeye davet edilir. Genellikle başvurular on iş günü içerisinde değerlendirilir ve adaya geri dönüş telefon ya da e posta aracılığıyla yapılır. Olumlu görülen adaylar Çarşamba, pazartesi ya da Cuma günü görüşmeye davet edilir. Yapılacak olan görüşmede bir sonraki süreçle ilgili detaylı bilgilendirme yapılmakta ve bir yol haritası çizilmektedir.

Paşa Döner Bayilik Fiyatı

Paşa döner bayilik fiyatı için öncelikle minimum sermaye tutarı belirlenir. Buna göre bayilik isteyenlerin belli bir sermayesinin bulunması gerekir. Genel olarak bakıldığında dükkan kiralarını on bin ile yirmi beş bin arasında olduğu görülür. Ayrıca firmada çalıştırılan personel için kişi başı asgari ücret de verildiği düşünülürse bayilik isteyen kişinin bunların hepsini göz önünde bulundurması beklenir. Masraflara elektrik, su, doğalgaz gibi giderler de ilave edilecek olup dükkanın açılış kısmında çeşitli vergi beyannameleri için de ödeme yapılması gerekebilir. Bu kapsamda 30 000 TL ile 35 000 TL tutarlarında kira dahil aylık harcama olacaktır. Toplam fiyat belirlenirken tüm masraflar göz önünde bulundurulur.

Paşa Döner Bayilik Bedeli İçin Hibe Desteği

Paşa döner bayilik bedeli için hibe ödemesinin alınıp alınmadığı merak edilmektedir. Uygun iş planı hazırlandığı takdirde bu bayilik ödemesi için sıfır faizli kredi ve hibe desteği alınmasında herhangi bir sakınca bulunmamaktadır. Eğer girişimciler yeterli sermayeye sahip değillerse bu durumda kamu ve özel bankalar tarafından verilen ihtiyaç ve ticari kredilerden de yararlanabilir. Bununla ilgili bilgiyi KOSGEB ya da özel ve kamu bankalarından almak mümkündür.

Paşa Döner Franchise Bedeli Ne Kadardır?

Paşa döner franchise bedeli bu alanda faaliyet göstermek isteyen çok sayıda insan tarafından merak edilmektedir. Bununla ilgili en geniş bilgilendirme internet sitesi üzerinden yapılmaktadır. Firma tarafından yapılan açıklamalara göre bayilik yani franchise ücreti en az 200 000 Türk lirası civarındadır. Dolayısıyla bayilik almak isteyenlerin ortalama bu tutarları dikkate almalarında yarar vardır. Alışveriş merkezleri ya da kalabalık ana caddelerde paşa döner açılmak istendiğinde firma bu konuda bazı esnekliklere gitmektedir. Bununla ilgili bilgilendirme firma ile bayilik isteyen kişi arasındaki görüşmede olmaktadır.

Kahve Diyarı Bayilik Şartları ve Franchise Bedeli

Dominos Bayilik Şartları

Defacto Bayilik Şartları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu