Yatırımlar

Dominos Bayilik Şartları

İçindekiler

DOMINOS BAYİLİK ŞARTLARI NELERDİR?

Günümüzde beslenme için aranan kriterler hızlı, kaliteli ve lezzetli olmasıdır. Bu bağlamda Dominos lezzet ve kalitesiyle adını duyurmuş dünyaca ünlü bir pizza markasıdır. 1996 yılında kurulmuştur. Bu yazımızda Dominos bayilik alma şartları, Dominos bayilik nasıl alınır, Dominos bayilik şartları 2021 yılında ne şekildedir bunlardan bahsedeceğiz.

Dominos Bayilik Şartları

Dominos bayilik şartları kapsamında en önemli gerekçe gerekli sermayeye sahip olmaktır. Dominos firmasından bayilik almak istiyorsanız firmanın ismi için gerekli finansal desteğe sahip olmalısınız.

-Açacağınız yerin en az 90 metrekarelik alana sahip olması gerekiyor. Bu duruma ek olarak açacağınız yer işlek bir cadde, yoğun bir trafiğe, kalabalığa sahip olan yerler veya AVM’ler olmalıdır.

-Yatırımcı sektörde tecrübe sahibi ve yönetme ve denetleme konusunda yetenekli olması gerekmektedir.

-Firmayı açacak kişinin gerekli izinlere sahip olması gerekmektedir.

-Bayiliği açacak kişilerin dükkanın hijyenine ve dekorasyonuna önem vermelidir. Müşteri memnuniyetini öncelik edinmelidir.

Dominos pizza bayilik şartları sağlandığında bir Dominos bayisine sahip olabilirsiniz. Peki Dominos bayilik almak için uygun bir firma mıdır? Dominos bayilik alma sebeplerini de sizin için belirttik.

Dominos Firması’ndan Bayilik Almak İçin Sebepler

– Açılışı düşük maliyetle yaparak, büyüyen pazarda fazla nakite sahip olabilirsiniz. Üretim, lojistik ve satın alma gibi birimlere ulaşmanızı kolaylaştırıyor.

-Dünya’daki en büyük pizza zincirine sahip olan marka Dominos Pizza’dır. Markanın adının büyük olması satışlarınızı arttıracak, fazla müşteriye sahip olacaksınız.

-Dominos bunlara ek olarak yer seçimi desteği de sağlayan bir firmadır.

-Dominos Pizza iş ortaklarına 3 aylık yoğun bir çalışma gerektiren eğitim vermektedir. Bu süreçte işin ayrıntılarını öğretirler. Süreci başarılı bir şekilde tamamlayan yatırımcılar gerekli bilgi birikimine sahip olarak restoranlarını açarlar.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR :

Dominos Bayilik Fiyatları Nedir?

Dominos adı altında çalışacak insanların bu piyasaya hakim olması gerekmektedir. Dominos’tan bayi almak isteyen girişimcilerin giriş bedeli olarak 120.000$ gibi bir bütçeye sahip olmaları gerekmektedir. Bir Dominos bayisine sahip olmanın toplam gerekli maliyeti ise 200.000$+KDV olarak belirlenmiştir. Bulunduğunuz bölgeye göre fiyatlarda artma olmaktadır. Marka aylık olarak  kazandığınız ciro üzerinden reklam katılım adı altında aylık %6 komisyon almaktadır.

Dominos Bayilik Başvurusu Nasıl Yapılır?

Dominos bayiliği nasıl alınır sorusuna ve daha birçok şey için cevap almak adına detaylı olarak firmadan bilgi almanız için internet sitesine göz atabilirsiniz. Ya da firmanın mail adresi olan info@dominospizza.com.tr  üzerinden firmaya ulaşabilirsiniz.  Ek olarak 02122809636 numarasından Dominos iile irtibata geçebilirsiniz.

ÖZET: Dominos markası hakkında kısaca bilgi verilmiş olup, Dominos bayiliği almak isteyen girişimciler için gerekli şartlar hakkında bilgi verilmiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu