Bayilik Veren Firmalar

Damacana Su Bayiliği Veren Firmalar

İçindekiler

Damacana Su Bayiliği Veren Firmalar

Canlılığın yaşam kaynağı olan su elbette ki insanların da en temel ihtiyacıdır. Bu nedenle kaliteli su içmek isteyenler en çok şişelenmiş suyu tercih ederler. Bu durum damacana su bayiliği almak istiyorum diyen insanların sayısı artırmaktadır. Günümüzde kirlenen hava, kanalizasyon atıkları ve kireçli sular nedeniyle şebeke suyuna olan güven azalmıştır. Bu alanda büyümek isteyen su firmaları farklı şehirlere ve bölgelere damacana su bayiliği vermek isterler.

Damacana bayilik veren firmalar şu şekilde sıralanabilir.

 • Erikli su
 • Saka su
 • Sırma su
 • Hayat su
 • Pınar su

Bu firmaların yanında damacana bayiliği veren yerel markalar da mevcuttur. Bulunduğunuz il ve bütçenize göre kendinize uygun seçimi yapabilirsiniz. Bu konuda seçenekleriniz oldukça fazladır.

Şimdi Türkiye’nin önde gelen su markalarının bayiliklerini inceleyelim.

Erikli Su

Erikli su Türkiye’de en çok tercih edilen su markalarından biridir. Dağıtım alanı sadece Türkiye ile kalmayıp Avrupa ve hatta Birleşik Arap Emirlikleri’ne de ihracat yapmaktadır. Bu marka çatısı altına girmeniz halinde kâr marjınız olukça yükselecektir. Gerekli bütçe ve koşulları sağlar iseniz bu markanın bayiliğini alabilirsiniz. Ancak Erikli Su firmasından bayilik alabilmek kolay değildir. Birçok şartı yerine getirmelisiniz. Hijyen ve ulaşılabilirlik önceliktir. Dağıtımı aksatmadan düzenli bir şekilde yapabilmeniz için tüm ekipmanları bulundurmanız gerekir. Erikli Su, firmasının ismini zedeleyebilecek bir iş yapmak istemez. Bayilik ücreti olarak Erikli Su 50-100 bin TL arası bir meblağ talep edebilir. Bu tutar bulunan semte göre değişikli gösterir.

Saka Su

Saka Su hem Türkiye’de hem de dünyada tanınmış bir su firmasıdır. Saka Su firmasından damacana bayilik almak istiyorsanız yerine getirmeniz gereken birkaç koşul vardır. Saka Su bayilik kriterleri ;

 • Dağıtımı gerçekleştirebilecek ekipmanların tam ve uygun olmasına
 • Uygun dağıtım ekibi ve uygun dükkân koşullarının sağlanması

444 72 52’yi tuşlayarak daha detaylı bilgi edinebilir ve başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca Saka Su; araç kaplama, magnet, tabela, servis eleman kıyafetini ücretsiz temin etmekle beraber satış ve servis eğitimi de vermektedir.

Sırma Su

Sırma Su 1991 yılında maden suyu üretimine 2002 yılında doğal suyu da eklemiştir. Türkiye’de tercih edilen su markalarından biridir. Sırma Su damacana bayiliği alabilmeniz için öncelikle bulunduğunuz ilçede Sırma Su bayiliği olmaması gerekmektedir. Çünkü Sırma Su genellikle aynı ilçeye birden fazla bayilik vermemektedir. Firmadan bayilik alabilmek için şunları sıralayabiliriz.

 • Uygun bir dükkân
 • Dağıtıma uygun araçlar ve dağıtım ekibi

0216 544 27 00’ı arayarak daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Hayat Su

Hayat Su 1984 yılında üretime başlamış ve bugüne kadar da başarısını devam ettirebilmiş köklü firmalardan biridir. Farklı müşteri gruplarına özellikle de bebek ve çocuklara özel ürettiği sular ile bilinir. Her köklü firmada olduğu gibi Hayat Su bayiliği almak da pek kolay değildir. Dükkanınızı açacağınız bölgede hayat su bayiliği olmaması bayiliği alabilmenize büyük oranda etki eder.

 • Dükkânın, nüfus yoğunluğu fazla olan bir bölgede yer alması
 • Deponun geniş ve saklama koşullarının hijyenik olması
 • Dağıtım ekibinin iyi bir şekilde eğitilmesi

Eğer Hayat Su bayiliği almak istiyorsanız 0216 538 97 00 numarasını arayarak bayilik başvurunuzu yapabilirsiniz.

Pınar Su

Pınar Su Türkiye’de ilk ambalajlı suyu üretmiş olmakla alanında öncü bir firmadır. 1984 yılında faaliyete geçmiştir. En çok tercih edilen su markalarından biridir. Firmanın köklü ve tercih edilen bir su firması olması bayiliği en çok istenen markalar arasında yer almasına neden olmuştur. Bu nedenle Pınar damacana su bayiliği nasıl alınır şeklinde sorular çok sık gelmektedir.

 • Bayiliği alacak olan kişinin kesinlikle sabıka kaydı olmaması gerekir.
 • Bütün belgeler tamamlandıktan sonra firmaya başvuru yapılması önemlidir.
 • Dükkânın konumu ve dağıtım ekibinin çok iyi olması gerekir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR :

Damacana Su Bayiliği Kar Marjı

Damacana su bayiliği almak ve dağıtım yapmak su fiyatları her ne kadar düşük olsa da yüksek kazançlar elde edilebilen bir iş koludur. Burada amaç sürümden kazanmaktır. Ne kadar çok müşteriye ulaşırsanız o kadar çok ürün satışı gerçekleştirir ve ona oranla daha fazla kazanırsınız. Her iş kolunda olduğu gibi damacana su bayiliği kazancını etkileyen bazı maliyet kalemler vardır. Personel giderleri, muhasebe giderleri, dükkân kirası, dağıtıma çıkan araç bakımı, yakıtı gibi birçok maliyet ortaya çıkacaktır. Tüm giderler çıkarıldığına bir su bayiliği aylık ortalama geliri 3 bin ile 15 bin TL arası değişiklik gösterebilir. Ayrıca sattığınız ürünlerin kâr marjı da oldukça yüksektir. Sattığınız her bir üründen yaklaşık olarak %90 oranında kâr elde edebilirsiniz.

Özet

Damacana su bayiliği almak kârlı iş kollarından biri haline gelmiştir. Damacana su bayiliği veren firmalar ise büyümek amacıyla bayiliği desteklemektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu