Para Kazanma

Para Kazandıran Mobil Uygulamalar. Ek Kazanç Fırsatı

Para kazandıran mobil uygulamalar hakkında bilginiz var mı? Telefonunuz ve tabletiniz ile gün içerisinde para kazanabilirsiniz. Son dönemlerde oldukça artışa geçen gerçek para kazandıran uygulamalar hakkında sizlere bilgi vereceğiz. Günümüzde birçok ‘platform görev yap kazan’ mantığı ile kullanıcılarına çeşitli görevler vermektedir. Bu uygulamalar ile küçük ihtiyaçlarınızı rahatlıkla karşılayabilirsiniz. Ayrıca herhangi bir dil bilmenize gerek yok, para kazandıran Türkçe mobil uygulamalar da bulunduğunu belirtelim. En çok para kazandıran mobil uygulamalar listemize göz atabilir ve hızlıca para kazanmaya başlayabilirsiniz.

İçindekiler

Para Kazandıran Uygulamalarda Nelere Dikkat Edilmeli?

Günümüzde gerçek para kazandıran uygulamalar oldukça fazladır. Her geçen gün bu yelpaze genişlemektedir. Ayrıca bu uygulamaları milyonlarca insanın kullandığını da belirtmekte fayda var. Para kazandıran uygulamaları kullanırken dikkat edilmesi gereken birçok unsur bulunmaktadır. Bunları sizlere madde, madde listeleyelim. Bu sayede bireysel önlemlerinizi alabilirsiniz. Genel olarak para kazandıran mobil uygulamalarda dikkat edilmesi gerekenler şu şekildedir:

  • Uygulama Sizden Para İstememeli

Sizlere para kazandıracağını iddia eden bir uygulama, sizden ilk kullanım için para istiyorsa; oradan koşarak uzaklaşın. Güvenli gerçek para kazandıran uygulamalar, kullanıcılarında asla para talep etmez, aksine kullanıcısına para verir.

  • Uygulama Yorumlarını Okuyun

Kullanacağınız para kazandırma uygulamasında; daha önce yapılan yorumları mutlaka okuyun. Bu uygulamayı tecrübe eden, kullanıcıların yorumları ile hareket etmenizde fayda var. Bu sayede o uygulamanın gerçekten para kazandırıp, kazandırmadığını da denetleyebilirsiniz.

  • Sistem Onaylarına Dikkat Edin

Para kazandıran uygulamayı belirlediniz ve telefonunuza indireceğinizi varsayalım. Bilindiği gibi her uygulamayı telefonunuza indirirken, sizden çeşitli sistem onayı ister. Örneğin galeriye erişme, rehbere erişmek. İndirdiğiniz uygulamadan sizlerden istenilen sistem onaylarına dikkat edin. Bir para kazandırma uygulaması; mesajlarınıza erişmek için sistem onayı istemez. Çünkü, sizlerin mesajlarıyla işi olmaz. Eğer ki mesaj onayı ve farklı onaylar isteyen para kazandırma uygulamasına denk gelirseniz, telefonunuza indirmeyiniz.  İndirdiyseniz de silmekten çekinmeyiniz.

Para Kazandıran Mobil Uygulamalardan Ne Kadar Para Kazanılır?

Türkiye ve Dünya’da yüzlerce para kazandıran uygulamalar bulunmakta. Bu uygulamalarda sizlere çeşitli görevler verilir ve sizler görevleri yerine getirdikçe para kazanırsınız. Bazı uygulamalar dolar bazlı çalışırken, bazıları da Türk lirası bazlı çalışmaktadır. Bu noktada kazançlarınız arasında ciddi bir fark olacağı şüphesizdir. Ancak yüklü miktarlarda para kazanacağınızı düşünmemenizde fayda var. Yaşamınızı bu uygulamalar üzerinden geçiremeyebilirsiniz ancak birçok ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Düzenli ve güvenli bir para kazandıran uygulama ile aylık ortalama 100 ila 150 dolar arası kazanabilirsiniz. Tabii bu miktar, gerçekleştirdiğiniz görevlere göre değişmektedir. Bazen bir görev yaparak 1 dolar kazanabilir, bazen de 0,50 sent kazanabilirsiniz. Görev başı kazanacağınız paralar tamamen değişmekte olduğunu belirtelim.

Güncel Para Kazandıran Uygulamalar Nelerdir?

Güncel para kazandıran uygulamaları sizlere sunmadan önce; bu listenin bireysel tecrübeler ve detaylı araştırmalar sonucunda oluşturulduğunu unutmayın. Geniş uygulama seçeneği ile aralarından en güvenli olanlarını ve en çok para kazandıran uygulamalar olduğunu düşündüğümüz aplikasyonları listeledik. Güncel para kazandıran uygulamalar şu şekildedir:

  • Oyna Kazan

Oyna Kazan, Türkçe para kazandıran uygulamalar arasında yer almaktadır. Ekranlardan tanıdığımız birçok ismin, sunduğu bir bilgi yarışmasıdır. Oyun temel olarak şu şekilde yürümektedir: sunucu katılan on binlerce yarışmacıya soru sorar. Doğru cevabı verenler diğer soruyu görür ve para kazanmaya başlar. Yanlış cevap verenler ise diskalifiye olur.  Yanlış cevap verenler için ekstra olarak ücretli jokerler bulunmaktadır. Sabah, Öğle ve Akşam canlı yayınlarla yarışmaya katılabilir ve para kazanabilirsiniz.

  • GıgWalk

GıgWalk, en ilginç para kazandıran uygulamalar arasında yer alıyor. Uygulama sizlerden tek bir şey talep etmiyor. Bazen bir video izlemenizi isteyebilir, anket yapmanızı isteyebilir hatta belirlenen bir yerin fotoğrafını çekmenizi isteyebilir. Tabii her bir göreve göre ücretler veriliyor. Anket doldurmanız ile bir yerin fotoğrafınızı çekmeniz farklı ücretlere tabii olacaktır. GıgWalk’ın eksi bir yönü ise görevlerinizden toplamda 100 Dolar kazanmış olmadan, parayı çekemiyorsunuz.

  • Money App

Money App, milyonlarca insanın kullandığı gerçek para kazandırma uygulamasıdır. Uygulama ortalama 4.8 gibi yüksek bir değerlendirme skoruna sahiptir. Kullanıcıların geri dönüşleri ise gayet olumlu olduğunu belirtelim. Uygulama sizlerden; fikir belirtme, oyun oynamaya, ürün inceleme ve sorulan soruya cevap vermenizi ister. Sizler her gerçekleştirdiğiniz görevler ile birlikte para kazanırsınız. Money App, ödemelerini 2-3 günde bir gerçekleştirmektedir. Ayrıca İOS ve Android uyumludur.

  • İpoll

İpoll, piyasa araştırmasına yönelik görevler veren, para kazandırma uygulamasıdır. Uygulama sizlerden çeşitli anketler doldurmanızı talep etmektedir. Doldurduğunuz her anket başı para kazanırsız. Uygulamanın artı bir tarafı da kullanıcıya göre anket göndermesidir. Sizlerin yaşam koşulları, günlük alışveriş ihtiyacı gibi bilgileri talep eder. Bu bilgiler eşliğinde sizin profilinize uygun anketleri göndermektedir. İpoll, kullanıcılarının 10 dolar kazanması halinde ödeme gerçekleştirmektedir. Kasanızda 10 dolar biriktirmek, uygulama da şarttır.

  • Big Time Cash

Big Time Cash, en keyifli para kazandıran mobil uygumalar arasında yer alıyor. Uygulamada yapmanız gereken tek şey, video oyunu oynamak. Evet, yanlış duymadınız. Piyasaya yeni sürülen oyunlar, kendi reklamlarını yapmak ve kullanıcı aktifliğini arttırmak için sizlere para ödüyor. Sizlerde bu paralar karşısında video oyunları oynuyorsunuz  Ayrıca arkadaşlarınızı davet ederek de ekstra para kazanma şansınız bulunuyor. Uygulama, toplamda 25 Doları topladığınızda, Paypal hesabınıza ücreti yatırıyor.

  • Foap

Foap, güvenli para kazandıran uygulamalardan birisi. Uygulama temel olarak sizlerden fotoğraf istiyor. Ancak bu fotoğrafları kendi isteklerinize göre çekiyorsunuz. Örneğin, güzel bir kahvaltınızı ya da manzarayı çekip, uygulamaya yükleyebilirsiniz. Uygulamaya yüklenen fotoğrafları ise bireysel ve kurumsal firmalar satın alıyor. Kaliteli bir portföyle oluşturmanız halinde bu şirketler sizlere sipariş dahi verebiliyor. Uygulamada ortalama olarak satılan bir fotoğraftan 5 ila 100 dolar kazanmanız mümkün. Uygulama ödemeleri satıştan hemen sonra gerçekleştiriyor.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu