İş Fikirleri
Trend

Tavuk Dünyası Bayilik Alma Şartları

Tavuk Dünyası Bayilik Alma Şartları ; Beyaz et grubunda yer alan tavuk pek çok ülkede sevilerek tüketilmektedir. Bizde Tavuk Dünyası bayilik ve Tavuk dünyası bayilik şartlarını ele alacağız.

İçindekiler

Tavuk Dünyası Bayilik Alma Şartları

Tavuk Dünyası Bayilik Alma Şartları ; Beyaz et grubunda yer alan tavuk pek çok ülkede sevilerek tüketilmektedir. Bizde Tavuk Dünyası bayilik ve Tavuk dünyası bayilik şartlarını ele alacağız.

Tavuk Dünyası bayilik hakkını elde edenler bu işletmeden epey kar sağlayabilirler. Son zamanların oldukça rağbet gören Tavuk Dünyası konsept yemekleriyle adından söz ettiriyor. Ülkemizde kırmızı et daha çok tercih edilirken tavuk ve çeşitli menülerin bu kadar tutulması Tavuk Dünyası için büyük bir başarıdır. Lezzetleriyle uluslararası birçok ödül alması yurtdışında birçok yerde şube açmasını sağlamıştır. Bizde yazımızda Tavuk Dünyası ne zaman kim tarafından kuruldu, bayilik şartları neler bunların cevaplarını inceleyeceğiz.

Tavuk Dünyası Bayilik Alma Şartları
Tavuk Dünyası Bayilik Alma Şartları

Tavuk Dünyası Ne Zaman, Kim Tarafından Kuruldu?

Tavuk Dünyası A.Ş. restoran zincirlerinin ilkini 2012’de açtı. Kurucusu Mustafa Sacit Kaya’dır. Tavuk ağırlıklı kendine has lezzetleriyle 50’den fazla şehirde 200’ü aşkın şube açmıştır. Tavuk dünyasının kısa sürede bu kadar sevilmesinde AR-GE çalışmalarıyla ortaya çıkarılan özgün tavuk lezzetlerinin payı büyüktür. Ülkemizde de genellikle kırmızı et üzerine daha yoğun restoranlar varken tavuk ağırlıklı restoran pek bulunmamaktaydı. Bu yüzden Tavuk Dünyası menüsü sektördeki tavuk ağırlıklı restoran eksikliğini tamamladı.

Tavuk severler, kırmızı et yemeyenler ve sporcuların da tercih ettiği bir mekan haline geldi. Tek tabakta sebze, protein ve karbonhidrat dengesiyle göz doldurarak müşterileri memnun ediyor. Ayrıca menüsünde tavuk lezzetlerinin yanı sıra kırmızı et, köfteler, çocuk menüsü, salatalar, çorbalar, başlangıçlar, tatlılar ve içecekler de yer alır. Ülkemizdeki bu başarısı kuşkusuz sınırları da aştı. Gagawa ismiyle Tavuk Dünyası Rusya, Hollanda, Çin gibi daha birçok ülkede faaliyetlerini sürdürmektedir. Bu büyük başarısı yabancı yatırımcıların da dikkatini çekti ve 2015 yılında çoğunluk hissesini İngiliz menşeili Mediterra Capital Management Limited satın aldı.

Stacbucks Franchise Almak ve Şartları

Tavuk Dünyası Franchise Ücreti

Sınırları aşan lezzetiyle Tavuk Dünyası franchise almak hakkını vatandaşlarımıza veriyor. Franchise terimini açmak gerekirse; imtiyaz sahibi markanın belli şartlar altında işin yönetilmesine ve yürütülmesine destek vererek belirli bir maddi bedel karşılığında bağımsız yatırımcılara markasını kullandırması diyebiliriz. Bir anlamda bayilik vermek denilebilir. Bayiliğin açılacağı yere, şehire ve büyüklüğüne göre franchise ücreti değişiklik gösterir. Ayrıca her yıl franchise ücreti değişiklik göstermektedir. Ortalama Tavuk Dünyası franchise ücreti 300 bin ve 500 bin arasında değişmektedir. Yapılan bu yatırım sadece isim hakkını almak için verilir. Diğer masraflar bu meblağa dahil edilmez. Ödenecek net ücret bayilik başvurusundan sonra ortaya çıkar. Başvuru onaylanırsa iş planı sunularak kesin bir franchise ücreti çıkarılabilir.

Tavuk Dünyası aylık kazancı net olarak söylemek mümkün değildir. Fakat ismi markalaşmış Tavuk Dünyasının halihazırda belli bir müşteri kitlesi vardır. Ayrıca açılan işletmenin bulunduğu yer kazançların miktarını belirler. Yine de yapılan yatırımın ortalama 2-4 yıl arasında maliyetini karşıladığı iddia edilmektedir.

Gemide Çalışmak Gemi Adamı Olmak

Tekstil Mühendisleri ne iş yapar?

Forum Portalı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu