Bayilik Veren Firmalar

Baydöner Bayilik Şartları

İçindekiler

BAYDÖNER BAYİLİK ŞARTLARI NELERDİR?

Baydöner Türkiye’de sevilen sayısız ödül kazanmış lezzet ve kalitesiyle adını duyurmuş  bir döner markasıdır. 2007 yılında kurulmuş, 3 ülkede yüzün üzerinde mağazaya sahip bir restoran zinciridir. 13 yılda büyük bir başarı yakalamış olan Baydöner bayilik veriyor mu? Baydöner bayilik nasıl alınır? Bu soruların cevaplarını merak ediyor ben de Baydöner bayilik almak istiyorum diyorsanız yazımızı okumalısınız.

Baydöner Bayilik Şartları

-Bu işlerde en önemli olan şey gerekliye sermayeye sahip olmaktır. Aynı şekilde Baydöner firmasından da bayilik almak istiyorsanız firmanın ismi için gerekli finansal desteğe sahip olmalısınız.

-Açacağınız restoranın en az 150 metrekarelik alana sahip olması gerekiyor. Bu duruma ek olarak açacağınız yer işlek bir cadde, yoğun bir trafiğe, kalabalığa sahip olan yerler veya AVM’ler olmalıdır.

-Firmayı açacak kişinin gerekli izinlere sahip olması gerekmektedir.

-Yatırımcı yoğun iş hayatına hazır, sektörde tecrübe sahibi ve bu konuda kabiliyetli olması gerekmektedir.

-Bayiliğin sözleşme süresi 10 yıllıktır. Bu duruma göre çalışabilecek insanlar olması gerekmektedir.

-Bayiliği açacak kişilerin restoranın hijyenine ve dizaynına önem vermelidir. Müşteri memnuniyetini öncelik edinmelidir. Ayrıca bayiliğin paket servisi zorunlu olmasa da gereklidir.

Baydöner Firması’ndan Bayilik Alacaklara Verilen Destekler

– Marka size reklam desteği verecektir.

-Sizi firmanızı açmadan önce ücretsiz olarak eğitecektir. Yani size eğitim desteği sağlayacaktır.

-Baydöner bunlara ek olarak yer seçimi ve bölge koruması desteği de sağlayacaktır.

-Gerekli durumlarda size personel desteği de yapan bir firmadır.

-Firma işletmecisi olan herkese pazarlama, satın alma, lojistik, insan kaynakları ve kalite kontrol gibi gerekli tüm hizmetleri size sağlayacaktır.

Baydöner Bayilik Fiyatları Nedir? Kar Marjı Ne Kadardır?

Baydöner isminin altında çalışacak insanların bu piyasa hakkında bilgi sahibi olması gerekmektedir. Baydöner’den bayi almak isteyen girişimcilerin giriş bedeli olarak 50.000$ + KDV gibi bir bütçeye sahip olmaları gerekmektedir. Bir Baydöner bayisine sahip olmanın toplam yatırım fiyatı ise 200.000$+KDV olarak belirlenmiştir. Bulunduğunuz bölgeye göre fiyatlarda artma olmaktadır. Marka aylık olarak  kazandığınız ciro üzerinden %5 royalty ve %2 pazarlama katkı payı ücreti almaktadır. Baydöner bayilik maliyeti sektöre göre uygun fiyattadır. Baydöner bayilik bedeli için gerekli finansal durum ve diğer şartlar sağlandığında Baydöner bayilik sahibi olabilirsiniz.

Baydöner Bayilik Başvurusu Nasıl Yapılır?

Baydöner bayilik alma işlemi için detaylı olarak firmadan bilgi almanızı öneririz. İnternet sitesi üzerinde bir form bulunmamaktadır. Fakat firmanın mail adresi üzerinden internetle firmaya ulaşabilirsiniz.  Ek olarak 0232 464 4235 numarasından Baydöner ile irtibata geçebilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:

ÖZET: Baydöner markası hakkında kısaca bilgi verilmiş olup, Baydöner bayiliği almak isteyen girişimciler için gerekli şartlar hakkında bilgi verilmiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu