Bayilik Veren FirmalarYatırımlar

Franchising Veren Firmalar ve Bayilik Fırsatları

İçindekiler

FRANCHISING VEREN FİRMALAR VE BAYİLİK FIRSATLARI

Gireceğiniz herhangi bir sektöre bir firma ile anlaşma yaparak girmeniz sizin için çok daha kazançlı ve güvenli bir yol olacaktır. Bayilik veren firmalar genelde adını duyurmuş, kalitesi ile kendini tanıtmış markalardır.  Bu firmaların size sunduğu fırsatlar kazançlarınızı arttıracaktır. Fakat franchising veren firmalar ile çalışabilmek için firmanın şartlarını sağlamanız gerekiyor. Her alanda çok sayıda firmanın varlığı vardır. Önce hangi sektörde çalışmak istediğinize karar vermelisiniz. Hem güvenli hem de daha kazançlı olduğundan işe girerken bir bayilik alma fikrini size öneriyoruz. Fakat bayilik alacağınız firmalar sizin kurumsal hizmet vermenizi isteyecektir. Bunun için de size franchiese veren firmalar sizi kontrol edecek, sorunsuz bir hizmet sunduğunuzdan emin olmak isteyecektir. Bu size olumlu müşteri tarafından olumlu dönüş sağlarken markanın da adının değerini arttırmasına olanak sağlayacaktır. Bu yüzden firmaya uygun iyi bir hizmet vermeniz istenecektir. Sizin de bu duruma göre adını duyurmuş daha iyi bir firmadan bayilik almanız önemlidir. Sektörde avantaj saklayacak, kârlı işler yapacaksınız. Sizin de bir firmayı seçerken dikkat etmeniz gereken şeyler şunlardır:

-Seçtiğiniz firma profesyonel ve deneyimli bir firma olmalıdır.

-Kurumsal çalışmaya ayak uyduran ve sektöründe öncülük edebilen bir firma ile çalışmalısınız.

-Markası bilinen, adı tanınmış bir firma ile çalışmaya öncelik vermelisiniz.

-Şartları çok zor olmayan bir firma ile çalışmanız sizin için iyi olacaktır.

Bu kriterleri göz önünde bulundurarak çalışmaya başlarsanız sorun yaşamadan sektörde kolaylıkla kâr sağlayabilir ve mutlu bir şekilde işinizi yapabilirsiniz. Bayilik veren firmalar 2021 yılında size ne gibi fırsatlar sunabilir sorusunun cevabını yazımızda verdik. Peki franchising veren firmalar 2021 yılında hangileridir? Aslında her sektörde kendi adını duyurmuş, öne çıkmış bir sürü firma 2020 yılında bayilik vermektedir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR :

Franchising Mağduriyeti Yaşamayın. Son Pişmanlık Fayda Etmez

Penti Bayilik Şartları Nelerdir?

İtalya İş İmkanları İçin İpuçları

Gratis Bayilik Şartları

Playland Bayilik

Süpermarket Açmak Maliyeti ve Kar Marjı 2020

Oyuncakçı Dükkanı Açmak. Yatırım Maliyeti ve Kar marjı

Rüzgar Türbini Maliyeti ve Kazancı

Freelance İş Siteleri ve Çalışma İmkanları

İş Kurmak İçin Kredi Nasıl Alınır?

Uygun Kredi Nasıl Çekilir

Franchising Veren Firmalar ve Fiyatları

Size sunulan herhangi bir hizmet alanında franchising veren firmalar ve fiyatları hakkında bilgi verilmiştir.

Gıda Sektöründe Bayilik Veren Firmalar

Birçok firma 2020 yılında  bayilik vermektedir. Dominos Pizza, Burger King, Mc Donalds, Oses Çiğköfte, KFC, Arby’s, Pizza Hut ve bunun gibi birçok firma bayilik vermektedir. Ortalama olarak büyük markalarda fiyatlar 500.000$+KDV çıkmaktadır. Örnek verdiğimiz bu fiyat Burger King bayilik bedelidir. Tabii firmanın tanınma durumuna, kalitesine, tercih edilmesine bağlı olarak bu fiyatlar markadan markaya artıp azalabilmektedir.

Giyim Sektöründe Bayilik Veren Firmalar

H&M, Defacto, Bershka, Pull&Bear, Zara, Polo Garage, Altınyıldız, Collezione, Mango gibi markalar bayilik vermektedir. Bu saydığımız markalara bayilik veren yüzlerce firma eklenebilir. Genel olarak bunlar duyulmuş firma isimleridir. Saydıklarımızdan marka olarak Collezione adına sahip firma 250.000₺ bayilik ücreti istemektedir. Bu fiyat saydığımız diğer  firmaların istediği fiyatların biraz altındadır.

Ayakkabı Sektöründe Bayilik Veren Firmalar

Greyder, Flo, Desa, Ayakkabı Dünyası, Kinetix, Yeşil Kundura, Hotiç, Nike, Adidas ve daha birçok firma ayakkabı sektöründe bayilik veren isimlerdendir. Örnek bir bayilik fiyatı verecek olursak saydığımız isimlerden Greyder bayilik ücreti olarak 150.000₺ istemektedir. Tabii bu marka değerine göre firmadan firmaya değişecek bir fiyattır.

Türkiye’de hemen hemen her alanda sayısız birçok firma bayilik vermektedir. İşe girerken bir firmaya bağlı olmanız başta biraz masraflı görünse de daha sonra sağlayacağınız kâr verdiğiniz fiyatları karşılayacak düzeyde olacaktır. Girişimcilerin sektöre bir isim altında girmesi kâr seviyelerini arttıran önemli unsurlardan biridir.

ÖZET: Franchising veren firmaların nasıl bir fırsat sağladıklarını ve birkaç örnek ile bayilik fiyatları hakkında bilgi verilmiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu