Bayilik Veren Firmalar

Kahve Diyarı Bayilik Şartları ve Franchise Bedeli 2022

Kahve Diyarı Bayilik

Kahve Diyarı Bayilik Şartları ve Franchise Bedeli ; Bazı alışkanlıklar insanların olmazsa olmazları arasına girerken keyifli anları yaşamanın artıları dikkat çekmektedir. Kahve kültürünün de alışkanlık haline gelmesi damak tadı arayışını da beraberinde getirmektedir. 2005 yılında hizmete başlayan Kahve Diyarı hızlı yükselişi sayesinde müşteri sayısını gün geçtikçe arttırmıştır. Böyle bir artış beraberinde bayiliğe olan ihtiyacı oluşturmuştur. Elbette bunun için bazı kurallar ve şartların yerine getirilmesi istenmektedir. Kahve diyarı bayilik işlemleri ile ilgili başvuruları değerlendiren firma kriterlere uyan kişilere bayilikler vermektedir. Müşteri memnuniyetine önem veren firmanın bayilikler konusunda titiz davranması da firma imajını koruma adınadır. Başvuruyu değerlendirecek kurulu ikna etmeniz ve firmaya neler katabileceğinizi göstermeniz gerekir. Hem sizin karlı çıkacağınız hem de firmanın karlı çıkabileceği adımlar önemlidir.

Kahve Diyarı Bayilik Şartları

Girişimcilerin büyük bir çoğunluğu sıfırdan dükkan açmak yerine bayilik yöntemini tercih etmektedir. Elbette bunun birçok artısı söz konusu olduğu için bayilikler ön plana çıkmaktadır. Kahve diyarı bayilik şartları arasında en fazla dikkat çeken yapı ise markanın değerini taşıyabilecek fizibilite çalışmalarının en iyi şekilde sunulmasıdır. Bayilikle alakalı başvurularınızı firmanın sitesine girerek yapabilirsiniz. Başvuruya dair karşınıza çıkacak formu eksiksiz şekilde doldurmanız yeterli olacaktır.

Sizden istenen bilgileri sunduktan sonra uygunluğa dair gerekli araştırmalar yapılmaktadır. Talebinizin olumlu yönde sonuçlanması durumunda da firma sizle iletişime geçecektir. Bütçe açısından genel itibari ile 250.000 TL ile 400.000 TL arasında bir maliyet söz konusu olabilir. En az 10 m2 alan olması öncelikler arasında yer alırken dükkanı kuracağınız yerin büyük olması avantajı da beraberinde getirecektir. Firma yetkilileri bayiliğe dair ayrıntıları aktarırken doğru etki oluşturulması hedeflenmektedir. İlk etapta yapılan sözleşme 5 yıl olurken süre sonunda firma yetkilileri ile gerekli görüşmeler yapılıp duruma göre yenilenebilmektedir.

Kahve diyarı bayilik şartları eksiksiz şekilde sunulduktan sonra harcadığınız bedeli 2 yıl gibi bir sürede çıkarmanız mümkün. Firmanın güçlü yapısı ve gün geçtikçe artan müşteri sayısı kısa sürede sermayeyi kurtarmanız noktasında etkili sonuçlar sunmaktadır. Bayiliğe dair belirlenen tutarlar şehirlere ve dükkanın büyüklüğüne göre değişmektedir. Kahve diyarı franchıse bedeli de yine aynı şekilde yapılan anlaşmaya ve kuruluma göre değişebilmektedir. Firmanın bu noktada farklı uygulamaları söz konusu olacağı için bu noktada bilgiyi firma yetkililerinden edinebilirsiniz.

Kahve Diyarı Bayiliğinin Avantajları

İnsanların seçicilikleri konusunda genellikle ün yapmış ya da farklı lezzetleri ile dikkat çeken yapısı her zaman ön plana çıkmaktadır. Kahve diyarı da bu alanda oldukça başarılı işlere imza atmış ve çok geniş müşteri kitlesine ulaşmıştır. Hal böyle olunca bayilik almakta oldukça avantajlı halleri beraberinde getirmiştir. Kahve diyarı bayiliğinin avantajları arasında size katkı sunacak en önemli yapı herhangi bir reklam giderine sahip olmamanızdır. Yani yapılan her bir reklam sizin adınıza da yapılmış gibidir. Firmanın güçlü yapısını da siz doğrudan elde etmiş olursunuz.

İlk kez kurulan bir mekan ile uzun yıllar sektörde yer edinmiş bir mekan arasında çok büyük farklar olacaktır. Aradaki farkı kapatmak mümkün olmazken o seviyelere yetişebilmek için hem paraya hem de zamana ihtiyacınız olacaktır. Bu yüzden kahve bayilikleri her daim avantajlı halleri ortaya koymaktadır. Nitekim güçlü temeller üzerine kurulu yapı söz konusu olacağından dolayı da bir adım önde olmanız da sağlanmış olacaktır.

Firmanın satacağınız ürünler ile alakalı hazırlamış olduğu malzemeler size birçok açıdan kolaylık sunarken zamandan tasarruf etmiş olursunuz. Gereklilikleri yerine getirme konusunda yapacağınız planlamalar size ciddi zaman kaybı yaşatacağı gibi sorunları da beraberinde getirecektir. Asıl işinizle ilgilenmeniz açısından bayilik almak çok daha doğru etki oluşturacaktır. Mevcut müşterileri kısa sürede mekanınızda ağırlıyor olmanın rahatlığını da yaşamış olursunuz. Tanınmış bir firmanın logosu ile iş yapıyor olmak her zaman olumlu sonuçlar doğuracaktır.

Kahve Dünyası Bayilik Şartları

Forum Portal

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu