Bayilik Veren Firmalar

Kahve Dünyası Bayilik Şartları

Kahve Dünyası Bayilik Şartları, Açma Maliyeti ve Kar Marjı Nedir?

Kahve dünyasının sunduğu eşsiz lezzet her geçen gün daha fazla kişiye ulaşmayı başardı. Ünlü markanın vermiş olduğu bayiliklerinden biri olmayı istiyorsanız yazımızı okuyabilirsiniz.

Özellikle alışveriş merkezlerinde en karlı bayilikler arasında bulunan kahve dünyası bayilik şartlarını sizlere sunuyoruz. Bulunduğunuz şehirde sıcak içecek üzerine dükkan açmak isteyenler için bayilik desteği veren kahve dünyası sizlere yüksek gelirler sunabilir. Sizde bayilik şartlarını okuyarak geleceğe sağlam bir adım atabilirsiniz.

2004 yılında kurulmuş olan Kahve Dünyası her geçen gün daha fazla kişiden olumlu geri dönüş alıyor. Kahve Dünyası büyük kahve zincirlerine göre çok daha samimi bir ortam sunuyor.

İçindekiler

Bayilik Desteği

Kahve Dünyası bayilerine profesyonel destek vererek onların farklılaştırmalarına yardımcı olur ve müşteri deneyimini en iyi duruma getirmesini sağlar. Ulusal ve yerel seviye sektöründe uzmanlaşmış olan marka bayilik almak isteyenlere mükemmel bir fırsat sunuyor.

Kahve Dünyası ilk olarak İstanbul’da Eminönü’nde şubesini açtı. İlk çıktığı dönemlerde kahve ve çeşitleri üzerinde dikkat çeken Kahve Dünyası daha sonra kahve dışında da birçok ürün ile mağazalarında hizmete başladı. Yaptığı doğru yatırımlar sayesinde bugün milyonların beğenisine hitap etmeyi başaran Kahve Dünyası markası günden güne kalitesini arttırmaya devam ediyor.

Kahve Dünyası Açma Maliyeti

Türkiye nüfusunun büyük bölümünün kahve sevmesi, kahve dükkanlarında satılan ürün çeşitliliğinin giderek artmasına neden oldu. Bu da bayilik veren firmaların yüksek talep görmesine neden oldu. Pek çok kişinin uğrak mekanları arasında yer alan kafeler bayilik iş modeli ile yatırımcısına yüksek gelirler sunabiliyor. Kafelerde doğru bir işletme politikasının uygulanması durumunda daha yüksek başarı alınması sağlanıyor. Hızlı servis müşterilerin memnuniyeti artarken, yeni ürünler sunulması da daha fazla kişiye ulaşmanızı sağlayabilir.

Kahve Dünyası Franchise Bedeli

Kalite standartlarından hiçbir şekilde ödün vermeyen Kahve Dünyası, hem yurtiçinde hem de yurtdışında marka bilinirliğini arttırmaya devam ediyor. İçecek konusunda tüm sertifika ve belgelere sahip olan Kahve Dünyası günümüzde Türkiye’de yüzlerce şubesinde hizmet vermeye devam ediyor. Kahve Dünyası firmasının başlıca ürün grupları;

 • Sıcak ve soğuk kahve çeşitleri,

 • Sıcak içecekler,

 • Soğuk içecekler,

 • Dondurma,

 • Unlu mamuller,

 • Çikolata,

 • Aksesuar ürünleri

Kahve dünyası franchise bedeli lokasyona göre değişiklik göstermektedir. Tam fiyat bilgisi için mutlaka marka yetkilileri ile görüşmeniz gerekir.

Kahve Dünyası Kar Marjı

Kahve dükkanı bayiliği almayı düşünen girişimciler kahve dünyasının bayiliğini alabilir. Kahve dünyası kar marjı beklentilerin üzerindedir. Doğru lokasyon seçimi ile sizde yüksek paralar kazanabilirsiniz. Bayilik sözleşmesi şartlarından hedef kitle tüketim alışkanlıklarına kadar her konu hakkında bilgi sahibi olmanız gerekir. Sıfırdan iş kurarak riske girmek yerine bayilik sistemi üzerinden sizde sektörde yerini alabilirsiniz. Kahve dünyası içecek ve yiyecek çeşitleri konusunda müşterilerinin beklentilerine tam olarak yanıt verebiliyor. Markanın kurumsal gücünü arkanıza alarak sizde kısa süre içerisinde müşteri sayısını arttırabilirsiniz.

Anahtar Teslim Bayilik

Minimum 80 metrekarelik alanınız bulunuyorsa anahtar teslim kafe sahibi olabilirsiniz. İşletmede kullanılacak mobilya ve ekipmanın belirlenen standartlarda olması gerekir. Bayilik başvuru işlemleri online olarak ya da müşteri temsilciliği üzerinden yapılabiliyor. Kahve sektöründe kar marjının yüksek olması bayilik konusunda insanları heyecanlandırıyor.

Markaya özel olarak hazırlanan menüler sayesinde müşterilerin aradıkları tatlara kolayca erişebiliyor. Bugün kahve dünyası Türkiye’nin her yerine ulaşmayı başarmıştır. Zengin konsept ürünleri, açık ve kapalı mekanları ile Kahve Dünyası kendi işinin patronu olmak isteyenlere büyük avantajlar sunuyor.

Kahve Dünyası’nda Bayilik Desteği

Kendi sektöründe adından söz ettiren Kahve Dünyası, bayilik desteğine devam ediyor. Başlangıç aşamasında bayilik açanlara yardım eden marka bu alanda yatırım gerçekleştiriyor. Kahve dünyası yeni nesil pazarlama stratejisi üzerinden destek verir. Müşteri talep ve beklentilerini en iyi şekilde karşılamak için marka kafe ortamını en uygun şekilde tasarlıyor. Kahve dünyası bayiliklerine;

 • Stratejik lokasyon seçimi

 • Tasarım,

 • Eğitim,

 • Kurum içi pazarlama yardımı yapılır.

Hedefine odaklanmış ve yüksek standartlara uyum sağlayabilecek girişimciler Kahve Dünyası bayiliğini alabilir.

Kahve Dünyası Bayilik Veriyor Mu?
Kahve Dünyası Bayilik Veriyor Mu?

Kahve Dünyası Bayilik Veriyor mu?

Kuruluşundan bu yana bayilik vererek ülke çapında büyümeye devam eden Kahve Dünyası firması, 2015 yılı sonrasında bayilik verme işlemlerini durdurmuştu. Şu anda şubelerini kendisi açan Kahve Dünyası yeniden bayilik vereceğini açıkladı.

Kahve dükkanı bayiliği veren firmalar farklı sermaye birikimi olan girişimcilere destek olmaya devam ediyor. Yapmış olduğunuz yatırımın karşılığını almanızı sağlayan marka sahip olduğu deneyimi ile hedeflediğiniz müşteri kitlesine daha kolay ulaşmanızı sağlıyor. Siz de yatırım bütçenizi belirledikten markanın temsilcileriyle görüşebilir ve bayilik konusunda tüm detayları kolayca alabilirsiniz.

Yatırım bütçesi dışında marka bayilerine gerekli desteği verebiliyor. Bölge koruma, lokasyon seçimi, eğitim, reklam ve pazarlama konusunda yoğunlaşan Kahve Dünyası girişimcilere bu konuda büyük artılar katabiliyor. Özellikle sektörel deneyimi bulunmayan girişimcilerin yola çıkacakları markaların şartlarını öğrenmeleri yatırımcılar tarafından büyük bir önem taşıyor.

Kahve Dünyası Corner Uygulaması Var mıdır?

Bayilik dışında, pek çok kişi Kahve Dünyası corner uygulamasının olup olmadığını merak ediyor. Geçmiş zamanlarda marketlerde Kahve Dünyası markalı ürünleri bulabiliyorduk. Daha çok paket kahvelerden oluşan bu ürünler Kahve Dünyası tarafından dağıtılıyordu. Son zamanlarda marketlerde Kahve Dünyası ürünlerine pek fazla rastlanmasa da marka satışlarına hız kesmeden devam ediyor. Firma ile iletişime geçerek ürünlerini talep edebilirsiniz. Prestijli marketlerde markanın paket ürünlerinin satışı yapılmaya devam ediyor.

Kahve dünyasının bayilik şartlarını gerçekleştirerek sizde kendi işinizin patronu olabilirsiniz. Marka bugün Türkiye’nin her noktasında yatırımcılarına destek vermeye devam ediyor. Sizde bu büyük alide yerinizi alabilirsiniz. Bayilik şartları lokasyon ve alan büyüklüğüne göre değişiklik göstermektedir. Detaylar için müşteri temsilcisini arayabilirsiniz.

Kahve Dünyası bayilik seçeneği haricinde diğer bayilik fikirleri ile ilgileniyorsanız, daha önce yayınladığımız makaleleri incelemenizi tavsiye ederiz.

Burger King Bayilik Şartları

Burger King Bayilik Şartları

Playland Bayilik

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu