İş FikirleriKariyer
Trend

Getir Bayilik Almak ve Şartları

Getir, son yılların en popüler uygulamasıdır. Evinizden ya da iş yerinizden istediğiniz gibi uygulama üzerinden alışveriş yapmanıza olanak sağlamaktadır.

İçindekiler

Getir Bayilik Almak ve Şartları

Getir Bayilik Almak ve Şartları ; Getir, son yılların en popüler uygulamasıdır. Evinizden ya da iş yerinizden istediğiniz gibi uygulama üzerinden alışveriş yapmanıza olanak sağlamaktadır. Sizler de bu uygulamayı indirerek istediğiniz yerden alışveriş yapabilirsiniz.

Getir bayilik, 2015 senesinde girişimci Nazım Salur tarafından İstanbul’da kuruldu. Tüketicilerin market alışverişlerini telefonlarında bulunan “Getir” uygulaması üzerinden kolayca sipariş vermesini sağlayan ve yapılan alışverişin kişinin kapısına kadar getirmesini sağlayan bir mobil uygulama olduğunu belirtmek isteriz.

Bunların yanı sıra Getir bayiliği girişimcisi Nazım Salur insanların alışverişe gidip vakit kaybetmesini de önleyerek vakitten tasarruf sağlıyor. Özellikle Koronavirüs salgın hastalığından dolayı evinden çıkmayan ve çıkmak istemeyen herkese büyük bir alışveriş fırsatı oldu.

Bunun yanı sıra Türkiye’de gerçekleşen kısıtlama da markete gidemeyen herkes Getir uygulamasını kullanarak rahatlıkla istediği gibi alışveriş yapabilir.

Getir mobil uygulaması milyonlarca insanın kullandığı alışveriş uygulamasıdır. Bu sayede insanlar evlerinden çıkmadan istediği yerden istediği kadar alışveriş yapabilir. Aynı zamanda Getir personelleri son derece hızlı, saygılı ve özel olarak eğitimli bir kadroya sahiptir.

Getir, sokağa çıkma yasağında en çok kullanılan mobil uygulama oldu. Online olarak alışverişin keyfini sürmek için sizler de Getir uygulamasını indirerek kapınıza kadar ihtiyacınız olan her ürünü sipariş verebilirsiniz. Bu kadar avantajlı bir iş olduğu için insanların çoğu Getir bayiliği almaya çabalıyor. Sizler de Getir bayilik hakkında detaylı bilgi edinmek istiyorsanız bu yazımızı sonuna kadar okumalısınız.

Getir Bayilik Almak ve Şartları
Getir Bayilik Almak ve Şartları

Getir Bayilik Ne Kadar Kazandırır?

Getir bayisi açmak isteyen girişimciler “Getir bayisi ne kadar kazandırır?” gibi benzeri soruları araştırıyor. Öncelikle Getir bayisi açmak oldukça kazançlı bir iş fikridir. Getir bayilik adı altında su bayisi günlük 200’e yaklaşık sipariş teslim etmektir. Yaklaşık olarak 200 sipariş için 3 TL’den sipariş kazancı 600 TL olmaktadır. Bunu da aylık olarak hesapladığımızda 18.000 TL etmektedir. Son derece kazançlı bir iş olduğu için çoğu yatırımcı ya da girişimci Getir bayiliği kurmaktır.

Alabalık Tesisi Açmak

Getir, sipariş başına bayilere yaklaşık olarak 6 TL ödeme yapıyor. Günde 400 sipariş geldiğini varsayarsak bu da 2.400 TL kazanç ediyor. Aynı zamanda 10 adet motorlu kurye olduğunu varsayalım. Doğal olarak ortalama kurye gideri de 42.000 TL olacaktır. Kısacası günlük 400 sipariş aldığınız zaman aylık olarak 72.000 TL net para kazanabilirsiniz.

Getir Bayilik Şartları

Getir bayilik şartları girişimcilerin merak ettiği bir konudur. Sizlere konu ile ilgili daha ayrıntılı bilgiler vereceğiz.

 

  • Getir bayiliği açmak için 500.000 TL yatırım yapmanız şarttır.500.000 ile 750.000 TL
  • 000 ile 1.250.000 TL
  • 250.000 ile 2.000.000 TL
  • 000.000 ve üzeri TL olmak üzere 4 türde bayilik ücreti bulunuyor.
  • Yatırım yapılacak bölge de ticari siciliniz uygun olmalıdır. Bunun için gerekli incelemeler yapılıyor.
  • Getir’in hizmet verdiği illerden birisi olmalıdır.
  • Getir 3 bayilikten oluşuyor. Bunlar; Getir, Getir Büyük ve Getir Su olarak bilinmektedir.

Döner Dükkanı Açmak ve Maliyeti

Getir Dükkanı Açmak

Öncelikle Getir dükkanı açmak için sizlerden istenilen şartları yerine getirmeniz isteniyor. Daha sonra şartlar sağlandığı zaman Getir dükkanı açmanıza izin veriliyor. 2015 yılından bu yana faaliyet gösteren bir uygulamadır. Akıllı telefonu olan herkes uygulamayı indirebilirsiniz. Piyasa’da “Getir De Getirelim” sloganı kullanarak bilinen bir marka haline dönüşmüştür.

Halı saha Açmak ve Kar Marjı

Pasif Gelir Kaynakları

Tahtakaleden Ne Alınır

Kredi ve Forum Portalı

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu