İş Fikirleri
Trend

KFC Franchise Nasıl Alınır?

KFC'den bayilik almak için ilk olarak sizlerden istenilen şartları sağlamanız gerekmektedir. Bunun için şartların neler olduğunu öğrenmeniz temas esastır.

İçindekiler

KFC Franchise Nasıl Alınır?

KFC Franchise Nasıl Alınır? ; KFC’den bayilik almak için ilk olarak sizlerden istenilen şartları sağlamanız gerekmektedir. Bunun için şartların neler olduğunu öğrenmeniz temas esastır.

KFC franchise nasıl alınır? sorusu girişimcilerin merak ettiği bir konudur. Bu makalemizde sizlere KFC bayiliğini alma konusunda ayrıntılı bilgiler sunacağız. Öncelikle KFC’den Franchise almak istiyorsanız şartları yerine getirmeniz gerektirdiğini unutmamalısınız.

Çoğu şehirde, caddeler de veya AVM’ler KFC bulunmaktadır. Dünya genelinde tam 125 ülke de 21 bini aşkın KFC restoranı bulunmaktadır.

Türkiye’de ise 28 şehir de tam 135 restoranı ile sevenlerine hizmet vermektedir. Benzer restoranların yanı sıra orijinal tavuk ürünlerini yemeyi seven herkesin tek tercihi KFC’dir.

Bayilik almak bu işte son derece karlı bir iş olacaktır. Çünkü insanların pek çoğu fast food yediği için KFC en çok tercih edilen restoranlar arasında ikk sırada yet almaktadır. Dolayısı ile franschise almak isteyen kişiler konuyla ilgili ayrıntılı bilgi edinmek istiyor.

KFC Franchise Nasıl Alınır?
KFC Franchise Nasıl Alınır?

KFC Bayilik Şartları Nelerdir?

Dünya genelinde en popüler restoranlardan birisi olan KFC, müşterilerine lezzetli ve kaliteli tavuk ürünleri sunuyor. Aynı zamanda tavukların yanında özel olarak hazırlanmış soslar ikram ediyor. Her damak tadına uygunlukta ürünler yapan bir restorandır. KFC bayiliği almak isteyen girişimciler de bayilik için gerekli olan şartları merak ediyor. KFC bayiliği almak isteyen kişilerin sunduğu şartları yerine getirmesi zorunludur.

Kfc Franchise Nasıl Alınır? Eğer istenilen şartlar yerine getirilir ise kolay ve hızlı bir şekilde şubenizi açabilirsiniz.

KFC bayiliği için başvuru yapacak girişimiler çeşitli mülakat ya da testlere girmek durumunda olabilir. Bu süreçte atılgan olmak, kendi işine sahip çıkacak kapasitede olmak, girişimci olmak, çalışkan olmak, azimli olmak vb. son derece önemlidir. Eğer sizler de “ben yapabilirim, başarırım” diyorsanız KFC bayiliği için başvuruda bulunabilirsiniz.

Çinde Yaşam ve Çalışma Olanakları Çin Yemekleri

KFC Bayilik Ücreti Nedir?

Öncelikle KFC bayiliğe sahip olmak istiyorsanız 500 bin dolar bütçenizin olması gerekmektedir. Bunun yanı sıra bayilik ücreti için aylık %6 oranında pay verilmesi gerekmektedir. Ancak net bir şekilde bayilik ücretini öğrenmek istiyorsanız KFC’nin iletişim adreslerinden arayarak öğrenebilirsiniz.

KFC Bayilik Başvurusu Nasıl Yapılır?

KFC bayilik başvurusu için 444 3 555 ya da 0212 705 00 00 numarasını arayabilirsiniz. Dilerseniz KFC’nin resmi sitesi üzerinden de başvuru formu doldurarak bayilik talebinde bulunabilirsiniz.

KFC Bayileri Çalışma Saatleri Nedir?

KFC bayileri genellikle 11 ile 13 saat arasında hizmet vermektedir. Çoğunlukla bayiler 11.00’da açılarak 22.00 veya 23.00’a kadar restoran hizmeti vermektedir.

Franchising Veren Firmalar ve Bayilik Fırsatları

KFC Bayileri Ne Kadar Kar Eder?

Öncelikle KFC bayinin yatırım karına göre aylık kazancı değişkenlik göstermektedir. Fakat çoğunlukla bir KFC restoranı aylık 100.000 TL kar elde etmektedir. Dolayısı ile restoran açmak son derece karlı bir iştir. Bunun yanı sıra bayilerin aylık kazançları 250.000 TL’ye kadar çıkmaktadır. KFC franchise iletişim için sizler de https://kfcturkiye.com/bize-ulasin linkine tıklayabilirsiniz.

Fast Food Dükkanı Açmak ve Maliyeti

Miras Paylaşımı ve Hukuki Bilgiler

Forum Portalı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu