Güncel

Yapı Kredi Self Servis World Nedir?

Yapı Kredi Self Servis World Nedir? Neler Yapılabilir?  Kimleri Kapsar? Nasıl kullanılır? Kampanya Süresi ve Detayları Nelerdir? 

Yapı Kredi Bankası ülkemizde 1940’lardan bu yana hizmet vermeye başlayan ülkede en yer edinmiş bankalardan bir tanesidir. Günümüz koşullarında da yatırımcı, çiftçi ve küçük işletme sahipleri tarafından da çok fazla tercih edilen özelliğe sahiptir. Kendini sürekli yenileme, müşterilerine daha kapsamlı ve kurumsal hizmet sunma gayeleri taşıyan bu bankanın bir hizmeti olan Yapı Kredi Self Servis World’un ne olduğunu sizlere bu yazımızda aktaracağız. Bu kapsamda yapılan düzenlemeler Kobilerde yapılan düzenlemeleri kapsamaktadır.

İçindekiler

Yapı Kredi Self Servis World Kimleri Kapsar?

Self Servis World hem esnaflara hem de Kobilere yönelik yapmış oldukları özel kampanyalar sayesinde onların gelirlerine katkı sağlamaktadır. Bir avantaj daha eklemek gerekir ise müşteriler açışından profesyonel bir kurumla çalışıldığı izlenimi uyandırmaktadır.

Self Servis World İle Neler Yapılabilir?

  • Self Servis World kendisine hitap eden müşterileri cinsiyet ve yaş gibi kriter aralıklarına yönelik bir takım kampanyalar oluşturur. Bu sayede müşteriler indirimler ve puanlar elde etmesi sayesinde onlara ulaşmak istenildiği zaman kolay ve hızlı bir şekilde işlem gerçekleşmiş olur.

Yapı Kredi kartı kullanıyor iseniz bu sistem sayesinde ilk aylardan itibaren kazancınızda artışlar olduğunu muhakkak fark edeceksiniz.

Yapı Kredi Self Servis World üyelerine yönelik bir takım kampanyalar düzenlemektedir.

Belli bir aya kadar sisteme üye girişiniz olması halinde bunu ücretsiz bir şekilde gerçekleştirmeniz de mümkün olmaktadır. Böyle bir amacınız var ise en kısa yoldan “yapikredikobi.com.tr” adresi üzerinden mevcut olan kampanyalara bakarak bundan müşterileriniz haber edebilirsiniz.

Hatta bunu bizzat siz yapmayıp bunu Yapı Kredi’ye bırakıp gelecek olan diğer müşterilerinizin de keyfini sürebilirsiniz.

Yapı Kredi Self Servis World Nedir?
Yapı Kredi Self Servis World Nedir?

Self Servis World Nasıl Kullanılır?

Yapı Kredi Self Servis World’e dair bilgi edinmek istiyor iseniz bankanın internet sitesi üzerinden bunu yapabileceğiniz gibi herhangi bir şubeye giderek de bu uygulamaya üyeliğinizi yapabilirsiniz.

Yapı Kredi’nin üye işyeri olmamanız halinde yine aynı şekilde en yakın şubeye giderek bunu talep edebilirsiniz.

Yapı Kredi Self Servis World Kampanya Süresi ve Detayı

  • Self Servis World’un kampanyalarının süresi en uzun süre olarak otuz güne tekabül etmektedir.
  • Yapmış olacağınız kampanyalar ile ilgili size gereken bilgi SMS ve e-posta sayesinde iletilecektir.
  • Kampanyalarınızı belirlemeden evvel işyerinizin adını güncel hali ile belirtmeniz de yarar vardır. Tabelanızda yer alan isim ile aynı doğrultuda olması size iletilecek olan SMS ve e-posta sayesinde size bir yanlışlık olmadan ulaşılmasını sağlayacaktır.
  • Kampanyalar hakkında biraz bilgi vermek gerekir ise her müşteri adına bir kerelik bir yararlanma olduğu gibi ödül olarak en çok da 50 TL’lik bir avantaj bulunmaktadır.
  • Kampanya kapsamında size dahil olan müşterilerinizin Yapı Kredi kartı kullanıcısı olmaları gerekmektedir.

Self Servis World sayesinde müşterinize kazandıracağınız puan ödülleri ancak kredi kartının kullanılması halinde ortaya çıkmaktadır. Ayrıca size sağlanan indirim ödülleri de günün bitimi ile beraber mevcut bakiyenize yansıyacaktır.

Önemli : Self Servis World’un olanakları ile yapacağınız kampanyaların her biri için bankadan onay almak gerekiyor.

Sağlanan kontroller neticesinde kampanyanızın başladığı tarihten itibaren kampanya aktif bir şekilde işlemeye başlar ve sizin müşterilerinize SMS ve e-posta yolu ile bilgilendirilmiş olur.

Self Servis World’de Müşteriyi Neler Bekliyor?

“Aktif Müşteri Kampanyası”, “Potansiyel Müşteri Kampanyası”, “Eski Müşteri Geri Kazanım” veya “Genel Kampanya” başlıkları ile size ait kampanyaya özel belirlenmiş hedef kitlenize hızlı bir şekilde iletebilirsiniz.

“Akıllı Kitle Seçimi” uygulaması sayesinde çoğu Yapı Kredi kredi kartı kullanıcısı arasından size özel kampanyanın kriterlerine yönelik müşteri kitlesini sizin adınıza özel olarak derler.

Oluşturulan kampanyalara yönelik Yapı Kredi’nin hazırlamış olduğu SMS ve e-posta şablonlarından tercihinize en uygun olanı seçebilirsiniz.

Kampanyalarınızı sizin müşterilerinizden oluşan özel kitleye tasarlanan worldcard.com.tr’deki kampanyalara oluşturulan sayfa ile duyurabilirsiniz.

Kampanyalarınız ile alakalı kapsamlı raporlara ulaşabilirsiniz.

Gelir Belgesiz İpotekli İhtiyaç Kredisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu